Krásné Benátky: výlet pro 1 osobu včetně ubytování, polopenze a busové dopravy - 12. 10. - 15. 10. 2018

3 790 Kč

Ukončeno dne 11.10.2018 2 / 10

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 12. 10. - 15. 10. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • 4denní výlet do Benátek na karneval pro 1 osobu
 • Termín: 12. 10. - 15. 10. 2018 (pátek-pondělí)
 • Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytování v 3* hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Navštivte Benátky, město plné architektonických skvostů a památek

Benátky

Benátky - Město na ostrovech a mořské laguně

Během dvou dnů si prohlédnete hlavní pamětihodnosti a zajímavosti města, které okouzluje své návštěvníky po dlouhá staletí. Poznáte nejen pamětihodnosti, ale budete mít čas i na procházky jedinečným labyrintem uliček nebo se vydat lodí na některé benátské ostrovy.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytováním v oblasti Lido di Jesolo - Benátky – Padova
 • 1× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Benátky

Orientační částka na vstupy:

Dvoudenní jízdenka lodí po kanálech: 30,00 €, zvonice San Marco 4,00 €, Zvonice San Giorgio Maggiore: 4,00 €, Dóžecí palác: 19,00 €, Galerie Akademie: 12,00 €, Museo di San Marco: 5,00 €, vstupné do některých kostelů: 3,00 €.

Vstupy jsou orientační a uvádíme celkový přehled, ne všechna místa ve městech musí být realizována, záleží na vedení prohlídky průvodcem a individuálním výběru klienta. Dle svého uvážení si vyberte ze vstupů, které vám průvodce nabídne, který objekt máte zájem navštívit. Podle vašeho zájmu si vyvezte i další €, jako kapesné na různé nákupy suvenýrů a pamlsků.

Upozornění: Po Benátkách není možný provoz autobusu, prohlídka bude pěší, kombinovaná s lodní dopravou. Skupinové vstupné do Benátek z parkoviště Tronchetto a Punta Sabioni tzv.: check point činí cca 8,50 €/os./den.

Benátky

Program:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18:00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd přes SRN a Rakousko do Itálie.

Benátky

2. den:

Ráno příjezd do Benátek – města vystavěného na laguně tvořené bezpočtem kanálů překlenutých mosty, s domy omývanými mořem, s ulicemi provoněnými mořskou solí, s bohatou historií a úžasnou atmosférou. Benátky jsou pro svou malebnost nazývány také Královnou Jadranu, která popletla hlavu snad všem svým návštěvníkům.

Přivábily je elegantní gondoly s prozpěvujícím lodivodem, přilákaly je elegantní mosty, které spojují 118 ostrůvků, na nichž se rozprostírá město i se svými vzácnými pamětihodnostmi – bazilika sv. Marka s jedinečnou výzdobou a mozaikami, Dóžecí palác, kampanila, most Rialto, tržnice Rialto s exotickou faunou moře, kostel Santa Maria Gloriosa dei Frari se slavnými Tizianovými obrazy, paláce, galerie, malebná zákoutí. Pojďte s námi procházet i proplouvat městem na laguně.

Nechte se jím očarovat a unášet se jeho atmosférou. A využijte také možnosti výletu na ostrov San Giogio Maggiore, odkud můžete z věže kostela sv. Jiří pozorovat město z ptačí perspektivy. Můžete zakusit romantickou plavbu gondolou a být hýčkáni zpěvem a voláním gondoliéra. Večer odjezd na ubytování do hotelu v oblasti Benátek. Večeře v hotelu a nocleh.

Benátky

3. den:

Snídaně. Odjezd zpět na dokončení prohlídky Benátek. Plavba lodí z Punta Sabioni benátskou lagunou se zastávkami a prohlídkou ostrovů Burano a Murano. Půvabný ostrov Burano s mno ha barevnými domy a atmosférou staré rybářské vesnice je proslulý výrobou krajky. Ostrov Murano se proslavil výrobou skla v oblasti Benátska.

Historie výroby skla a rozvoje místních skláren je vysvětlena v místním muzeu, jež představuje jedno z největších lákadel regionu. Oba ostrovy dýchají klidnou, pohodovou atmosférou „malých Benátek“, kde jsou také kanály, mosty a mořské zálivy. Odpoledne návrat do historických Benátek s volným programem. Lze jej využít k prohlídce muzeí a galerií (např. galerie Academie). V podvečer odjezd z Benátek. Noční průjezd Rakouskem.

Benátky

4. den:

Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.

Benátky

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy. Za jízdy není dovolen a chůze po busu.

Trasa: Praha – Plzeň – Folmava, po silnici č. 20 - Burghausen – Freilassing - Salzburg – Villach – Udine – Benátky a dále dle programu a zpět stejnou cestou.

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Benátky

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Benátky

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 3 790 Kč

Ukončeno dne 11.10.2018 2 / 10