Výlet na Bavorské zámky Ludvíka II. pro 1 osobu vč. ubytování, polopenze a dopravy, 5.-7. 10. 2018

3 290 Kč

Ukončeno dne 05.10.2018 3 / 10

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 5. 10. - 7. 10. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • Výlet na 3 dny do Německa pro 1 osobu na Bavorské zámky Ludvíka II.
 • Termín: 5. 10. - 7. 10. 2018 (pátek-neděle)
 • Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytování v 3* hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Objevte krásu Labutích zámků v jižním Bavorsku

Bavorsko - Labutí zámky

Zámky v jižním Bavorsku

Neuschwanstein, Linderhof, Herrenchiemsee

Ammerské Alpy a velkolepé Allgavské Alpy tvoří s nesčetnými jezery ledovcového původu malebnou a zároveň grandiózní krajinu. Radost ze života místních obyvatel se odrazila ve velkolepých stavbách. Barokní bohatě zdobené kostely, kláštery a četné zámky Ludvíka II. charakterizují celou oblast.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytováním  v typickém alpském hotelu v oblasti Kramsachu - Kufsteinu v Rakousku
 • 1× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Orientační částka na vstupy:

Neuschwanstein – zámek: 13,00 €, Linderhof – zámek: 7,50 €, loď na Herreninsel: 7,50 €, Herrenchimsee – zámek: 7,50 €. Rezervační poplatky za vstupy do zámků: 3,00 €. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co vám nabízíme - který objekt máte zájem navštívit a podle vašeho zájmu vyměňte i další €, jako kapesné na různé nákupy suvenýrů a nápojů k večeři. Doporučujeme též nějaké drobné € na toalety, které jsou zpravidla zpoplatněny.

Bavorsko - Labutí zámky

Program:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 2:30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň.
(Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd do Německa.

Bavorsko - Labutí zámky

2. den:

V ranních hodinách příjezd k nejznámějšímu německému zámku Neuschwanstein, který je umístěn na vysokém skalnatém vrchu v Bavorských Alpách. Nechal jej podle své snové vize vybudovat bavorský král Ludvík II. Stavba působí ve zdejší překrásné přírodní scenerii až nadpřirozeným dojmem – podivně, romanticky a snově. Podobný pocit si člověk odnáší i z návštěvy zámku Linderhof.

Stylově se tentokrát jedná o lovecký rokokový zámek s francouzskou zahradou za anglickým parkem a uměle vytvořenou Venušinou jeskyní. Ke skvostům bavorské barokní architektury se vedle zámků řadí i významný benediktinský klášter Ettal – jedno z nejvýznamnějších poutních míst. Odjezd do Rakouska na večeři a nocleh do typického tyrolského penzionu.

Bavorsko - Labutí zámky

3. den:

Snídaně. Přejezd zpět do Německa – do městečka Prien při Chiemsee a odtud lodí na ostrov Herreninsel, jehož nejvýznamnější pamětihodnost představuje zámek Herrenchiemsee vystavěný jako věrná kopie zámku Versailles. Stejný vzor cituje také rozsáhlý zámecký park zdobený nesčetnými fontánami, sochami a studněmi. V zámku je instalována expozice pojednávající o osobě krále Ludvíka II. V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Návrat do ČR ve večerních hodinách - cca ve 23:00 hodin.

Bavorsko - Labutí zámky

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy. Za jízdy není dovolen a chůze po busu.

Trasa: Praha - Plzeň – Domažlice – Folmava - Mnichov – Schöngau, zámky dle programu – Ga-Pa - Innsbruck – Kramsach – Kufstein – Prien – Straubing – Folmava – Plzeň – Praha.

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Bavorsko - Labutí zámky

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Bavorsko - Labutí zámky

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 3 290 Kč

Ukončeno dne 05.10.2018 3 / 10