Rakouské Alpy: 4denní výlet na průsmyky, jezera a ledovce pro 1 osobu včetně polopenze a dopravy

4 990 Kč

Ukončeno dne 21.08.2018 1 / 10

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 13. 9. - 16. 9. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • Výlet do jižního Rakouska na průsmyky, jezera a ledovce pro 1 osobu
 • Termín: 13. 9. - 16. 9. 2018 (čtvrtek-neděle)
 • Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 3× ubytování v 3* hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Kochejte se přírodou a užijte si výlet plný jedinečných zážitků v jižním Rakousku

Jižní Rakousko

Průsmyky, jezera a ledovce alpských velikánů

Großglocknerstrasse, jezero Millstättee See, NP Nockberge, ledovec Mölltaler Gletscher, zubačkou na Wendelstein

Jižní Rakousko a jeho země Salzbursko a Korutany nabízejí jedinečné podmínky k prožití prodlouženého víkendu plného zážitků. Fascinujícím světem nejvyššího rakouského pohoří Vysoké Taury či malebnou horskou krajinou národního parku Nockberge se potěšíte pohledy z úžasných panoramatických silnic, lanovkami se dostanete k alpským ledovcům a program zpestří i vyhlídková plavba průzračnými vodami druhého největšího korutanského jezera Millstätter See. Na své si přijdou i vyznavači nenáročných procházek horskou přírodou.

Jižní Rakousko

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 3× ubytováním v hotelu
 • 3× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Jižní Rakousko

Program:

1. den:

Odjezd v ranních hodinách po trase Praha (cca 7:00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase dle dohody s CK.) Přejezd přes SRN do východní části Bavorských Alp. Výlet nejstarší horskou ozubenou dráhou na světě po 12 mostech a 7 tunely pod vrchol Wendelsteinu – úžasný kruhový výhled na alpské vrcholy, návštěva nejvýše položeného kostela v Německu, v případě příznivého počasí vystoupáme po turistickém chodníku o 150 výškových metrech až do nadmořské výšky 1 838 m na samotný vrchol hory. Zpět do údolí pojedeme kabinkovou lanovkou. Přejezd do hotelu, ubytování, večeře a nocleh.

Jižní Rakousko

2. den:

Snídaně. Přejezd přes nejvyšší rakouské pohoří Vysoké Taury po jedné z nejkrásnějších horských silnic GROßGLOCKNER HOCHALPENSTRASSE. Ze silnice dlouhé 47,8 km a stoupající do výšky 2 505 m se otvírají ohromující výhledy na krajinu národního parku s desítkami vrcholů přesahujících 3 000 m, na ledovce a jezera.

Během cesty uskutečníme řadu zastávek – na Fuscher Törl ve výšce 2 428 m s možností výstupu na Edelweißspitze (2 572 m), u jezera Fuscher Lake s muzeem přibližujícím stavbu silnice, na nejvýše položeném bodu silnice Hochtor či na výšině Franz–Josefs–Höhe s panoramatickou terasou a výhledy na nejvyšší rakouskou horu Grossglockner a největší ledovec Východních Alp Pasterze. Zastávka v jedné z nejkrásnějších alpských vesnic Heiligenblut s pozdně gotickým kostelem s cenným vybavením a slavnou relikvií – lahvičkou s Kristovou krví. Přejezd na ubytování. Večeře, nocleh.

Jižní Rakousko

3. den:

Snídaně. Přejezd do údolí Mölltal mezi horskými skupinami pohoří Vysoké Taury Reißeckgruppe a Kreuzeckgruppe. Prohlídka jedné z nejznámějších a nejkrásnějších alpských soutěsek Raggaschlucht. Soutěska dlouhá 800 metrů a hluboká 200 metrů je mimořádně působivá díky své sevřenosti, fantasticky tvarovaným skalním stěnám a několika vodopádům.

Výlet na ledovec MÖLLTALER GLETSCHER, který je ideálním místem nejen pro lyžaře, ale i pro milovníky horské přírody. Cestu lanovkami s panoramatickými výhledy spojíme pro zájemce i s nenáročnou turistikou. Lanovka začínající ve výšce 1 200 m nad mořem je tvořena třemi úseky a končí v oblasti věčného ledu a sněhu ve výšce 3 122 m nad mořem. Návrat na ubytování, večeře a nocleh.

Jižní Rakousko

4. den:

Snídaně. Přejezd do Treffenu – prohlídka unikátního muzea Elli Riehls Puppenwelt. Muzeum je instalováno na typickém korutanském statku, kde Elli Riehl žila a vytvořila stovky figurek, které v různých scénách přibližují život obyvatel Korutan v minulých dobách. Přejezd k druhému největšímu korutanskému jezeru MILLSTÄTTER SEE.

Vyhlídková plavba po jezeře obklopeném krásnou horskou kulisou s malebnými městečky na pobřeží. Přejezd do pohoří Nockberge (Knedlíčkové hory). Průjezd nedotčenou přírodou národního parku NOCKBERGE krásnou panoramatickou silnicí NOCKALMSTRASSE, stoupající do výšky 2 040 m nad mořem, se zastávkami na vyhlídkách a zajímavých místech. Návrat do ČR do půlnoci.

Jižní Rakousko

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy. Za jízdy není dovolen a chůze po busu.

Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Jižní Rakousko

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Jižní Rakousko

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 4 990 Kč

Ukončeno dne 21.08.2018 1 / 10