Porýní a Lucembursko: výlet pro 1 osobu včetně 2 nocí, polopenze i busové dopravy, 4. 10. - 7. 10. 2018

4 990 Kč

Ukončeno dne 06.09.2018 13×

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 4. 10. - 7. 10. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • Romantický výlet v Porýní, údolí Mosely a Lucembursku pro 1 osobu
 • Termín: 4. 10. - 7. 10. 2018 (čtvrtek-neděle)
 • Doprava zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 2× ubytování v 3* hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Navštivte nejromantičtější oblast Porýní spojující Německo a Lucembursko

Porýní a Lucembursko

Romantické Porýní a údolí Mosely, Lucembursko

Trevír, Lucemburk, podél Mosely a Rýna, Bernkastel, Loreley, Rüdesheim

Navštivte s námi jednu z nejromantičtějších oblastí spojující Lucembursko a Německo. Údolí řek Mosely a Rýna jsou obklopená strmými vinicemi, odkud pocházejí ty nejušlechtilejší odrůdy ryzlinku rýnského. Pohádkovou krajinu vinic doplňuje množství malebných městeček a středověkých hradů. Všechna úchvatná místa podél těchto řek zůstanou navždy vryta ve vaší paměti.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autobusem s klimatizací a minibarem
 • 1× v hotelu v oblasti Lucemburku, 1× v hotelu v oblasti Koblenzu
 • Polopenze: 2× kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), 1× servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Porýní a Lucembursko

Orientační částka na vstupy:

Hrad Vianden 7,00 €, Trevír - Porta Nigra: 4,00 €, Císařské lázně: 4,00 €, projížďka lodí po Mosele: 12,00 €, lodí po Rýnu: 15,00 €, Rüdesheim - lanovka: 8,00 €. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co vám nabízíme - který objekt máte zájem navštívit, a podle Vašeho zájmu vyměňte i další Eura, jako kapesné na nákup různých pamlsků a suvenýrů, případně Moselského vína. Doporučujeme též drobné € na toalety v SRN, které jsou zpravidla zpoplatněny.

Porýní a Lucembursko

Program:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 22:00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes SRN do Lucemburska.

2. den:

V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburského velkovévodství Lucemburku. Návštěva tohoto překrásně položeného města, které je historicky velmi blízké naší zemi. Katedrála Panny Marie, kde jsou dokonce ostatky českého krále Jana Lucemburského, Velkovévodský palác, městské hradby s vyhlídkami a výtahy.

Později přejedeme k nejrozsáhlejšímu šlechtickému sídlu v Evropě – hradu Vianden, dominujícímu stejnojmennému městečku. Středověký hrad, kolem něhož sloužily svou dlouhou stráž hradby, a procházka rázovitým městečkem. Odjezd na ubytování do hotelu a nocleh.

Porýní a Lucembursko

3. den:

Snídaně. Prohlídka města Trier (Trevír), které je nejstarším a také jedním z nejkrásnějších měst v Německu. Římské památky, dóm sv. Petra a kostel Panny Marie je vynesly na seznam památek UNESCO. Průjezd pohádkovým údolím řeky Mosely, které je zároveň významnou vinařskou oblastí.

Lidová architektura s unikátní řadou hrázděných domů na nás dýchne v městečku Bernkastel. Možnost projížďky lodí po řece Mosele. Za centrum moselské oblasti je považováno městečko COCHEM, jež se pyšní překrásným středověkým hradem. Možnost návštěvy vinařství s ochutnávkou a nákupem vína. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

Porýní a Lucembursko

4. den:

Snídaně. Koblenz – jméno Castrum ad confluentas („tábor na soutoku“), jež dali Římané svému táboru, prozrazuje strategickou polohu města: leží na soutoku Mosely a Rýna. Deutsches Eck („německý roh“) – místo, kde se Mosela vlévá do Rýna. Plavba vyhlídkovou lodí úsekem zapsaným na seznamu UNESCO kolem Loreley – proslavené skály, kde se zrodila slavná legenda o krásné blondýnce s čarokrásným zpěvem, která se vypíná do výše 132 m nad hladinou řeky.

Rüdesheim – jedno z nejmalebnějších vinařských měst na Rýnu. Prohlídka idylického starého města, nejznámější a nejužší 144 m dlouhé uličky Drosselgasse. Možnost výletu lanovou dráhou, která se vznáší nad vinicemi, k monumentálnímu památníku Niederwald-Denkmal se sochou Germánie. V odpoledních hodinách odjezd. Návrat do Prahy do půlnoci.

Porýní a Lucembursko

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy. Za jízdy není dovolen a chůze po busu.

Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Porýní a Lucembursko

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Porýní a Lucembursko

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 4 990 Kč

Ukončeno dne 06.09.2018 13×