Letní výlet vlakem na 4 dny přes Alpská pohoří či po Švýcarsku pro 1 osobu včetně polopenze a dopravy

4 690 Kč

Ukončeno dne 11.07.2018

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
Romantické Švýcarsko z oken horských vlaků - termín: 3. 8. - 6. 8. 2018
4 690 Kč
2
Alpská pohoří a průsmyky - termín: 13. 7. - 16. 7. 2018
4 690 Kč
VYPRODÁNO

Platnost voucheru

Dle zvoleného termínu

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • Romantický výlet vlakem na 4 dny pro 1 osobu
 • Termíny: 13. 7. - 16. 7. 2018 a 3. 8. - 6. 8. 2018 (pátek-pondělí)
 • Doprava zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
 • 1× ubytování v hotelu
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Užijte si nezapomenutelný zážitek a dechberoucí výhled při projížďce parním vlakem

Výlet vlakem ve Švýcarku

Alpská pohoří a průsmyky aneb „Horským expresem“ po Švýcarsku

Německo – Rakousko – Švýcarsko – Itálie hora Zugspitze, Silvrettatal, Berninapass, Müstair, ledovec Morteratsch.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
 • Doprava vlakem po Švýcarsku
 • 1× v hotelu v oblasti města Feldkirch v Rakousku
 • 1× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

nemecko-vlak.jpg (2018-04-26 14:54:41)

Orientační částka na vstupy:

Vláček z Ga-Pa na Zugspitze: 26,50 €; lanovka ze Zugspitze do Ehrwaldu: 26,50 €. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co vám nabízíme - který objekt máte zájem navštívit a podle vašeho zájmu vyměňte i další Eura, jako kapesné. Doporučujeme též nějaká drobná € na toalety, které jsou zpravidla zpoplatněny 0,70 €.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Program:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň.
(Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Průjezd Německem.

2. den:

V ranních hodinách známé horské středisko Garmisch-Partenkirchen. Prohlídka areálu skokanských můstků a později z nádraží GA-PA zubačkou na vrchol nejvyšší německé hory Zugspitze do výšky 2964 metrů nad mořem. Prohlídka a neopakovatelné výhledy na okolí Ammerských Alp. Zpět lanovkou do rakouského Ehrwaldu ve výšce 995 metrů nad mořem, kde bude čekat autobus.

Dále průjezd přes Fernpass do údolí řeky Inn a údolím Paznauntal na Bielerhohe k přehradnímu jezeru Silvretta – které obklopuje řada vrcholů nad hranicí 3000 metrů. Dále vysokohorskou silnicí Silvretta-Hoch Alpenstrasse s několika zatáčkami a úchvatnými výhledy na okolní hory. Dojezd do Voralberska – oblasti Feldkirchu na ubytování, večeři a nocleh.

Výlet vlakem ve Švýcarku

3. den:

Snídaně. Průjezd Vaduzem a dále autobusem do údolí řeky Albuly až do městečka Tiefencastel, odkud pojedeme vlakem směrem na průsmyk Albula typickou švýcarskou úzkorozchodnou čarokrásnou železnicí, která výškový rozdíl 1000 metrů překonává systémem mnoha oblouků a tunelů, a mimo jiné také přes nejvíce fotografovaný objekt ve Švýcarsku – most přes řeku Landwasser, kdy vlak z mostu 70 metrů nad údolím zmizí přímo v tunelu.

Vzhledem k tomu, že most je v zatáčce, je možné pořídit vynikající fotografie. Ve stanici Svatý Mořic na nás bude čekat autobus, který pojede přes Julierpass. Přejezd z Mořice k ledovci Morteratsch, který leží pod nejvyšší horou východních Alp Piz Berninou 4 050 m nad mořem – nenáročná procházka k úpatí jednoho z nejdelších ledovců ve Švýcarsku.

Přes malebný průsmyk Ofenpass (2 149 m n. m.) k historickému románskému klášteru Müstair, který je zapsán na seznamu UNESCO. Po prohlídce překročíme hranici do Itálie do jižního Tyrolska do města GLURNS na řece ADIGE (920 m n. m.). Dále podél přehradního jezera Reschensee přes průsmyk Reschenpass (1 507 m n. m.) do Rakouska a přes města Nauders, Landeck a Innsbruck zpět do České republiky.

4. den:

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Romantické Švýcarsko z oken horských vlaků

Parními vlaky na Brienzer Rothorn a přes Furkapass Brünigpass, Grimselpass, Furkapass, Oberalppass.

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
 • Doprava Vlakem po Švýcarsku (Furkabahn)
 • 1× v typickém alpském hotelu v oblasti mezi Luzernem a Interlakenem
 • 1× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Výlet vlakem ve Švýcarku

Orientační částka na vstupy:

Vláček z Brienzu na Rothorn a zpět: 71,00 CHF, soutěska Aareschlucht a vodopády Reichenbach: 15,00 CHF, lanovka a vláček z Lauterbrunnenu do Mürrenu a zpět: 25,80 CHF, z Mürrenu na Schilthorn a zpět: 65,80 CHF. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co Vám nabízíme, kterou lanovkou, nebo vlakem máte zájem cestovat. Není možné hradit v EUR. Podle Vašeho zájmu vyměňte i další švýcarské franky jako kapesné na nákupy různých suvenýrů a pamlsků. Doporučujeme též nějaká drobná € na toalety v
SRN, které jsou zpravidla zpoplatněny 0,70 €.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Program:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 21:00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň.
(Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Průjezd Německem.

2. den:

V ranních hodinách průjezd okolo Bodamského jezera do Švýcarska, okolo Luzernu a Lungersee do oblasti Interlakenu. Cestou proti toku řeky Lütschiny do Lauterbrunnenu. Odtud vyjedeme novou lanovou drahou na planinu Almendhubel do výše 1600 metrů nad mořem a dále vlakem do Mürrenu (1 700 m nad mořem). Pro zájemce výjezd visutou lanovkou do výše 2 970 m nad mořem na horu Schilthorn, kde navštívíte otáčivou restauraci s panoramatickým výhledem, kde se mimo jiné natáčela jedna z epizod Jamese Bonda, agenta 007.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Ostatní budou mít dostatek času na prohlídku malebného typického horského střediska Mürren s malou procházkou. Vrátíme se pak zpět do Lauterbrunnenu do našeho autobusu a pojedeme po pravém břehu řeky Aary podél jezera do Brienzu. Z Brienzu vyjedeme ozubenou železnicí z roku 1892 na horskou stanici Brienzer Rothorn do výše 2350 metrů nad mořem na další panoramatický výhled. Vlaky na Rothorn jsou dodnes vedeny výhradně parními lokomotivami. Po sjezdu do údolí se pak vydáme na ubytování, večeři a nocleh do hotelu.

Výlet vlakem ve Švýcarku

3. den:

Snídaně. Odjezd do údolí řeky Aary do blízkosti města Meiringen (595 m nad m.), kde se zastavíme
u vodopádů Reichenbach. Zde je nejdramatičtější dějiště z knih spisovatele Doyla, kde se zřítil detektiv Sherlock Holmes a jeho nepřítel Moriarty. Odtud se vydáme průrvou řeky Aary, známou soutěskou Aareschlucht. Odtud pojedeme autobusem na průsmyk Grimselpass (2160 m n. m.), kde se zastavíme na výhled do údolí řek Rhôny a Aary a prohlídku minizoo se svišti.

Poté sjedeme do údolí řeky Rhôny do horské osady Gletsch (1 760 m n. m.), kde přestoupíme na vlak, který nás dopraví v historické soupravě tažené parní lokomotivou po opuštěné a renovované původní trati přes průsmyk FURKA do městečka REALP. Provoz této tratě byl zrušen v 80. letech 20. století, když byla dána do provozu nová, takzvaná basis s 15km tunelem. Původní trať, po které pojedeme, nás vyveze až do výše 2160 m nad mořem a pak náročným klesáním až 12 % tunely do výše 1540 m nad m. do Realpu. (více na: www.furka-bergstrecken.ch).

Vlastním autobusem pak sjedeme okolo Andermattu (1440 m nad m.) na krátké zastavení v nejmenší švýcarské vesničce Zumdorf, a dále pak přes Oberalppass (2044 m nad m.) na prohlídku klášterního kostela do Disentis. Průjezd malebným údolím řeky Rýn. V podvečerních hodinách odjezd zpět do České republiky.

4. den:

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy.

Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Trasa: Praha – Plzeň – Rozvadov - Mnichov – Garmisch a dále dle programu a zpět Landeck – Innsbruck – Mittenwald - Mnichov – Rozvadov – Plzeň - Praha.

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Výlet vlakem ve Švýcarku

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Výlet vlakem ve Švýcarku

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 4 690 Kč

Ukončeno dne 11.07.2018

1
Romantické Švýcarsko z oken horských vlaků - termín: 3. 8. - 6. 8. 2018
3 zákazníků
Koupit za 4 690 Kč
2
Alpská pohoří a průsmyky - termín: 13. 7. - 16. 7. 2018
6 zákazníků
VYPRODÁNO