8denní poznávací zájezd za krásami Černé hory pro 1 osobu včetně polopenze a dopravy, 15.-22. 9. 2018

8 990 Kč

Ukončeno dne 21.08.2018

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 9 zákazníků.

Diskuze (0)

Platnost voucheru

V termínu 15. 9. - 22. 9. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Rezervace telefonicky +420 371 784 918 nebo e-mailem: ck@interzbiroh.cz
 • Pokyny k odjezdu, které se nepodstatně mohou změnit, zasíláme v souladu se zákonem č. 159/99 Sb. o cestovních kancelářích cca 14 dnů před odjezdem
 • Cestovní doklady: nezapomeňte platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz se strojově čitelnou zónou, které jsou vydávány od července 2000
 • Naše zkušenost a doporučení: i když dle mezinárodních dohod s Bosnou a Černou Horou je možné cestovat na občanský průkaz, tak pokud máte cestovní pasy, cestujte na ně, jelikož policisté těchto dvou zemí občanské průkazy zbytečně dlouze prověřují a prodlužuje to odbavení na hranicích
 • Tel. na dispečink CK v době odjezdu: +420 602 367 946, možno též použít v případě nesnáze, jako například: ztracení se v průběhu zájezdu, dopravní nehoda a podobně, podstatný nedostatek v průběhu zájezdu, pokud není k dispozici průvodce a podobně

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Důležité informace

 • Černá Hora: poznávací zájezd na 8 dní pro 1 osobu
 • Termín: 15. 9. - 22. 9. 2018 (sobota-sobota)
 • Doprava zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
 • 5× ubytování v 3* hotelu (dle volných kapacit)
 • Stravování formou polopenze
 • Průvodce, kompletní „cestovní pojištění“, pojištění, CK proti úpadku
 • Nástupní místa: Praha, Rokycany, Beroun, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Vychutnejte si historické památky, krásné pláže a horská panoramata na Jadranu

Černá Hora

Cena zahrnuje:

 • Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem
 • 5× ubytování v 3* hotelu (dle volných kapacit)
 • 5× polopenze: kontinentální snídaně (zpravidla houska nebo bageta, máslo, džem, káva, nebo čaj), servírovaná večeře v hotelech (nápoje k večeři pouze za úhradu)
 • Průvodce
 • Kompletní „cestovní pojištění“
 • Pojištění CK proti úpadku

Černá Hora

Doprava

Doprava je zajištěna zájezdovým autobusem s klimatizací a možností občerstvení (káva, čaj, limonáda, pivo jen do vyčerpání zásob). Konzumace teplých nápojů je možná pouze mimo autobus. Prodej teplých nápojů z kávovaru busu není možný za tmy (v noci). Upozorňujeme, že zájezdový BUS je vybaven bezpečnostními pásy, které jsou cestující povinni používat s odvoláním na platné právní předpisy.

Nástupní místa: Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK)

Trasa: Plzeň - Praha – České Budějovice – Linec – Graz – Zagreb – Split – Medžugorje – Mostar – Budva a dále dle programu a zpět.

Nástupní místa jsou platná pro klienty tak, jak mají uvedeno na cestovní smlouvě. Pokud budete nastupovat jinde, než máte potvrzeno na cestovní smlouvě a odjezdové místo je výše uvedeno, je to možno pouze po dohodě s CK. Omluvte prosím případné možné zpoždění busu z důvodu nakládání zavazadel, přesto buďte na místech včas.

Černá Hora

Kompletní cestovní pojištění: pod číslem: 1360500057 u pojišťovny UNIQA, telefon na asistenční službu: +420 296 333 696 je již v ceně zájezdu a obsahuje zejména: léčebné výlohy v zahraničí, úrazové pojištění, stornopoplatky a další pojištění popsané ve „Všeobecných podmínkách“, a též na: www.interzbiroh.cz. Doklady o sjednaném pojištění jsou vám zaslány elektronicky a lze použít i tento doklad.

Černá Hora

Ubytování:

1× ubytování v oblasti Medžugorje, 4× ubytování v oblasti Budva.

Program zájezdu:

1. den:

Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 20:00 hodin) – České Budějovice. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Rakousko do Chorvatska.

2. den:

Průjezd Chorvatskem na prohlídku jednoho z nejnavštěvovanějších katolických poutních míst současnosti - Medžugorie, které je známé pro mariánská zjevení. Město se stalo významným zdrojem Boží milosti a povzbuzení víry pro miliony lidí a tisíce poutníků. Romantické vysoké vodopády řeky Kravice, které při vyšším stavu vody připomínají zmenšené Plitvice. Večeře a nocleh.

Černá Hora

3. den:

Snídaně. Průjezd fascinujícím kaňonem řeky Neretvy. Prohlídka starobylého města Mostar, který se stal za jugoslávské války v 90. letech min. století místem prudkých bojů mezi katolíky a muslimy a mnoho historických pokladů bylo zničeno. Nyní je zde možné opět obdivovat rekonstruovanou starou část města s výrazně orientálním rázem, která se rozkládá při skalnatých březích Neretvy.

Je zde řada mešit, malých obchůdků a slavný Hairudinův most (též Starý most) z roku 1566, který se stal symbolem války na Balkáně. Přejezd Chorvatskem do Černé Hory. Průjezd panoramatickou cestou kolem části Kotorského zálivu, který se hluboce zařezává do pevniny s vysoko vystupujícími horami, a jako zpestření krátký trajekt přes Kotorský záliv. Příjezd do hotelu na ubytování. Večeře a nocleh.

Černá Hora

4. den:

Snídaně. Návštěva starobylého města Kotor, které je nejzachovalejším středověkým městem v Černé Hoře a je také na seznamu světového dědictví UNESCO. Nostalgická procházka starým městem nás povede kolem městského opevnění, paláců bývalých bohatých rodin, několika kostelů až na náměstí Osvobození, kterému vévodí katedrála sv. Tryfona, v níž spočívají ostatky tohoto světce.

Výstup k pevnosti sv. Jana, odkud je nádherný výhled na město, okolí a Boku Kotorskou. Návštěva bývalého hlavního města Černé Hory Cetinje, která je odnepaměti symbolem nezávislosti Černohorců, městem černohorských vládců a politickým i kulturním centrem oblasti. Prohlídka slavného pravoslavného kláštera.

Přejezd do pohoří Lovčen, které má pro Černohorce obrovskou kulturní hodnotu a prý se zde zrodil název Černá Hora. Na vrcholu Jezerski Vrh vystoupáme po mramorových schodech k mauzoleu vladyky Petra II. Petroviče-Njegoše, černohorského vládce a básníka. Odsud se naskýtá fascinující výhled do vnitrozemí, na Jaderské moře, Boku Kotorskou i Skadarské jezero. Ve večerních hodinách návrat do hotelu. Večeře a nocleh.

Černá Hora

5. den:

Snídaně. Při výletu na jih Černé Hory se zastavíme na vyhlídce na ostrově Sveti Stefan − tato bývalá rybářská vesnice z 15. stol. je nyní nejluxusnějším letoviskem na černohorském pobřeží, které s oblibou navštěvují světové celebrity. Prohlídka starobylého městečka Stati Bar, který byl od 9. století důležitým opěrným bodem země.

Město bylo důkladně opevněno, přesto padlo do rukou Turků, kteří při svém vynuceném odchodu z města v 19. století nechali vybuchnout sklady střelného prachu, a tím zničili celé město. Starému Baru se od té doby říká město duchů. Návštěva nejjižnějšího města Černé Hory s albánským koloritem, Ulcinje. Město se pyšní přímořskou promenádou, písečnou pláží a pěkným historickým centrem s pevností. Návrat do hotelu. Možnost koupání. Večeře a nocleh.

6. den:

Snídaně. Přejezd k největší sladkovodní hladině na Balkáně a současně největší ptačí rezervaci v Evropě − Skadarskému jezeru. Z městečka Virpazar je výlet lodí po jezeře, kolem několika bývalých klášterů a staré turecké pevnosti, výjimečným zážitkem. V odpoledních hodinách návštěva překrásného starobylého města Budva. Ta je dnes nejvyhledávanějším turistickým letoviskem v Černé Hoře a současně jedním z nejbohatších archeologických nalezišť v Evropě. Má opravdu co nabídnout − zachované opevnění ze 14. století, několik kostelů, biskupský palác, pevnost, ale také krásné mořské pláže. Návrat do hotelu, možnost koupání. Večeře a nocleh.

Černá Hora

7. den:

Snídaně. Celodenní prohlídka chorvatského města Dubrovník, který je právem nazýván perlou Jadranu a od roku 1979 je zapsán na seznamu UNESCO. Je vsazen do průzračných vod Jadranu, vyhlášený krásou svých památek, velkolepými hradbami a přívětivou atmosférou. Kouzelné středověce působící staré město, které se rozkládá na úpatí strmého skalního masivu ze tří stran omývané mořem, obklopené mohutnými hradbami, je doslova historickým a architektonickým muzeem, které muselo ale vstát z trosek po válce v Jugoslávii.

Budeme obdivovat středověké hradby vysoké místy až 25 metrů, knížecí palác, pevnost sv. Jana, katedrálu se skvostnou klenotnicí, mnoho kostelů, paláců. Podle zájmu možnost výletu lodí na ostrov Lokrum za koupáním. Ve večerních hodinách odjezd.

8. den:

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Černá Hora

Orientační částka na vstupy:

 • Vodopády Kravica: 1,00 €
 • Kotor: katedrála: 2,00 €, pevnost sv. Jana: 4,00 €, vstup do města: 1,00 €
 • Vstupní poplatek do NP Lovčen pri výjezdu autobusem: 3,00 €
 • Mauzoleum: 2,00 €
 • Stari Bar – arch. komplex: 3,00 €
 • Ulcinjstaré centrum: 2,50 €
 • Skadarské jezero – projížďka lodí vč.vstupu do národního parku: 17,00 €
 • Budva-pevnost: 4,00 €, hradby: 2,00 €
 • Cetinje - vstup do města: 1,00 €
 • Dubrovník hradby: 100,00 HRK
 • Výlet lodi na Lokrum: 80,00 HRK
 • Knížecí palác: 100,00 HRK
 • Aakvárium: 60,00 HRK

Černá Hora

Upozornění: v Bosně a v Černé Hoře byl nově zaveden „místní pobytový poplatek – pobytová taxa“, splatná v hotovosti v částce: 1,00 €/os/noc, celkem za pobyt: 5,00 €, které uhraďte průvodci zájezdu, a ten za celou skupinu uhradí na recepci hotelu. Vstupy jsou orientační a uvádíme celkový přehled, ne všechna místa ve městech musí být realizována, záleží na vedení prohlídky průvodcem a individuálním výběru klienta. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, co vám nabízíme - který objekt máte zájem navštívit a podle Vašeho zájmu vyměňte i další €, jako kapesné na různé nákupy suvenýrů. Doporučujeme též drobná € na toalety, které jsou zpoplatněny zpravidla za cca 0,50 €.

Stát se může cokoliv, např. počasí nás mnohdy nepříjemně překvapí a silnice jsou špatně sjízdné. Může dojít k uzavření cest, dočasnému zrušení lanovek, lodí, vlaků a podobně z důvodu nenadálých klimatických změn, které nikdo z nás nemůže ovlivnit. Mohou nastat dopravní zácpy, nebo někdo z klientů zabloudí a bus bude chvíli čekat. Je třeba si uvědomit, že do turistických oblastí míří spousty turistů, a tudíž je vhodné v mnoha ohledech projevit trpělivost, například při vydávání vstupenek, čekání při vstupech a podobně. Věřte, že uděláme maximum pro vaši spokojenost.

Černá Hora

CK Inter Zbiroh
Tel.: +420 371 784 918
E-mail: ck@interzbiroh.cz
http://www.e-poznavaci-zajezdy.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 8 990 Kč

Ukončeno dne 21.08.2018