Nákupy v New Yorku: 6denní letecký zájezd z Prahy pro 1 osobu na 4 noci, 29. 11. - 4. 12. 2018

27 590 Kč

Ukončeno dne 13.08.2018

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 14 zákazníků.

Diskuze (0)

Varianty voucheru (2)

1
Termín: 29. 11. - 4. 12. 2018 pro 1 osobu v 3lůžkovém pokoji
27 590 Kč

V ceně varianty

 • Letenka Praha - New York - Praha
 • 4× ubytování na hotelu ***
 • Průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
2
Termín: 29. 11. - 4. 12. 2018 pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
28 990 Kč

V ceně varianty

 • Letenka Praha - New York - Praha
 • 4× ubytování na hotelu ***
 • Průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Platnost voucheru

Na termín 29. 11. - 4. 12. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Cena platí pro 1 osobu
 • Cena pro 2lůžkový pokoj je platná po obsazení 2 osobami, pro 3lůžkový 3 osobami
 • Ověřte si předem dostupnost termínu na tel.: +420 739 367 502 nebo +420 603 564 598
 • Rezervaci termínu provádějte nejpozději 2 dny po zakoupení voucheru
 • Podepsanou cestovní smlouvu odešlete spolu s voucherem na e-mail: booking@wisnar.cz
 • Zakoupením zájezdu klient souhlasí s obchodními podmínkami CK Wisnar
 • Všichni klienti CK obdrží informace, jak dotazník vyplnit, informace k letu a ubytování s dostatečným časovým předstihem
 • Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA

Další informace

Děti a další osoby

Plná cena voucheru

Zvířata

Nejsou povolena

Destinace

Kde uplatnit vouchery

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58
Kopřivnice, 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
http://www.wisnar.cz

Důležité informace

 • 6denní zájezd do New Yorku pro 1 osobu
 • Termín: 29. 11. - 4. 12. 2018 (čtvrtek-úterý)
 • Letenka Praha - New York - Praha
 • 4× ubytování ve 2lůžkovém nebo 3lůžkovém pokoji v hotelu ***
 • Průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
 • V hotelu typu: Mariot, Best Western, Hilton Garden, Country Inn nebo podobné v dosahu metra směr Manhattan

Poznejte New York v předvánočním období, kdy je město vyšperkované jedinečnou vánoční výzdobou

New York

Cena zájezdu zahrnuje:

 • Letenku Praha - New York - Praha
 • 4× ubytování na hotelu ***
 • Průvodce, zákonné pojištění CK, DPH
 • Hotely typu: Mariot, Best Western, Hilton Garden, Country Inn nebo podobné v dosahu metra směr Manhattan

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • Poplatky spojené se vstupem na území USA, tipy, vstupy
 • Poplatky za transfery z letiště, přesuny metrem, MHD: cca 60 $
 • Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 80$
 • Případný pokojový servis, nápoje a občerstvení v pokojové lednici nebo baru
 • Orientační vstupy do památek dle vašeho zájmu: Empire State Building Observation Deck 34 $, Statue of Liberty 18 $, Metropolitní muzeum 20 $, Muzeum moderního umění MoMa 25 $, Americké muzeum historie přírody 22 $, Guggenheimovo muzeum 18 $.
New York

Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy:

Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy jež jsou osobní, proto je nutné aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám.

Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA.

V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA.

Letenka může být s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.

New York

Program zájezdu:

1. den:

Odlet, přílet do New Yorku (šestihodinový časový posun), transfer na hotel. Po ubytování přijde na řadu poznávání Manhattanu. Nejlepší způsob, jak začít poznávat New York je projít se po Broadway. Vystoupíme na Times Square uprostřed toho pravého New Yorku, v samém centru dění a života Manhattanu. Projdeme se k slavnému Flatiron Buildingu, jež se nalézá v místech, kde se setkává Broadway s 5th Avenue. Zažít soumrak v srdci Manhattanu, octnout se v záři obrovských reklam, osvětlených mrakodrapů, vidět to obrovské množství lidí v ulicích, cítit rytmus a tempo tohoto města bude pro vás nezapomenutelným zážitkem na celý život.
 
Zážitek pak bude umocněn návštěvou večerního vánočního trhu – vánoční vesnice jež je vytvořena v Bryant Parku. V Rockfellerově centru pak u velkolepého vánočního stromu uprostřed neuvěřitelné výzdoby budete moci naživo snít svůj vlastní vánoční příběh. Návrat na hotel v pozdních večerních hodinách.

New York

2. den:

Den začneme v Bowling Green – místě, kde se zrodil New York. Nedaleko odsud je Battery Park, kde Holanďané od roku 1626 zde začali zakládat své město – kolonii New Amsterdam. Uvidíte zde mimo jiné původní pevnost Fort Clinton, známou The Sphere. Kolem parku je spousta restaurací, kde si můžete pochutnat na místních Oysters. Plavba lodí (fakult.) na Liberty Island, na kterém majestátně stojí Socha Svobody. Během plavby uvidíme také "ostrov nadějí" Ellis Island, na kterém se nacházel imigrační úřad, kudy prošly milióny lidí toužících "novém světě". 

New York
 
Podíváme se také do podstavce nejznámější sochy světa a rovněž do Muzea Imigrace na Ellis Island. Následovat bude návštěva známé třídy Wall Street, ve které je největší koncentrace bank a burz na světě. Uvidíme Federal Hall se sochou George Washingtona, impozantní budovu Newyorské burzy, před kterou stojí socha býka a medvěda představující trendy obchodů na burzách.
 
Budete se moci podívat i na mrakodrap The Trump Building. Kolem Novogotického kostela Trinity Churcha kostela koloniální doby St. Paul Chapel přijdeme na místo obchodního centra, tzv. Ground Zero, na jejímž místě dnes stojí památník obětem 11. září a také nové Muzeum 9/11 Memorial. V těchto místech uvidíte nejvyšší mrakodrap New Yorku budovu ONE WORLD TREDE CENTER 1WTC – kterému se také přezdívá FREEDOM TOWER je vysoký 541 m. Romantická procházka supermoderní čtvrtí a parkovou zónou kolem Hudson River s výhledy na nové mrakodrapové panorama New Jersey. Krátká zastávka u Pier 25 známého svými ústřicemi. Tribeca - místo vyhledávané obyvateli dolního Manthatannu pro svou neformální atmosféru.

New York

Procházka k radnici City Hall s ozdobenou mohutnou kopulí. V sousedství se tyčí městská budova Municipal Building, která tak trošku připomíná svatební dort. Její vrcholek je ozdoben více jak 7,5 metru vysokou bronzovou sochou s názvem „Civic Fame“. Nedaleko se nalézá socha zakladatele listu New York Tribune, politika a zakladatele Republikánské strany Horace Greeleyho. Projdeme se slavným City Hall Park.
 
Uvidíte starý mrakodrap Woolworth Building z roku 1913, který byl po sedmnáct let nejvyšším newyorským mrakodrapem. Budova má 60 pater a na její střeše je usazena zlatá koruna. Poté se projdeme k Brooklyn Bridge, který je nejkrásnějším a nejstarším newyorským mostem. Procházka po mostě, jež vede nad East River a končí v malebné části Brooklynu Brooklyn Heights. Za mostem se nalézá Brooklyn Heights Promenade, odkud se budete moci kochat výhledem na panorama mrakodrapu Manthattanu. Je to nezapomenutelný zážitek vidět pravý Manthattan právě z těchto míst.
 
Dále nás čeká poznání Manhattan’s Lower East Side, má své kouzlo a svou chuť. Budete zde moci ochutnat pravý " Black seed bagel" s uzeným lososem. Čínská čtvrť se svojí hlavní tepnou Canal Street bude další zastávkou.

NYCadventIMG-6633.jpg (2018-04-12 15:49:17)
 
Prohlídku zakončíme v italské čtvrti Little Italy, kde měla dříve sídlo newyorská mafie, kterou přibližuje román a film Kmotr. Tento den vás naplní zážitky. Město si opravdu začnete užívat a to tak, že se nebudete chtít ani vrátit na hotel. Nakonec přece jen odpočinek a pohodlí hotelového pokoje oceníte.

3. den:

Den začneme na Union Square náměstí s parkem a příjemnou atmosférou, kde se konají známé a velkolepé New Yorské vánoční trhy. Na řadu přijde procházka na slavné náměstí Madison Square, kde uvidíte budovy Flatiron building Metropolitan Life buildingu, který měl být v minulosti nejvyšší stavbou New Yorku. U Shake Shack budete moci ochutnat nejvyhlášenější hamburgery v New Yorku. Budete mít možnost navštívit vyhlídku v 86. a 102. patře jednoho z nejznámějších newyorských mrakodrapů Empire State Building. Tři bloky od Empire State buildingu se nalézá Penn Station s vánočním trhem vyhledávaným samotnými New Yorčany.

NYCadventIMG-6643.jpg (2018-04-12 15:49:18)
 
Procházka nás povede k impozantního nádraží Grand Central Terminal v jehož pasážích vládne unikátní vánoční atmosféra a pohoda jež se vznáší kolem desítek vánočně zdobených stánků. Z těchto mst je dobře vidět i na dominanty 5th Avenue, na mrakodrapy ChryslerMetlife buidingu. Jsou to místa, kde jsou spousty barů, proč právě zde nezkusit vyhlášený "Prohibition coctail" nebo jiný. Po 42 ulici přijdeme k vánoční vesnici v Bryant Parku se slavnou New York Public Library. Z parku se nabízí nádherný pohled na okolní stavby a mrakodrapy společností jako je HBOBank of AmericaSalomon TowerTimes Square a mrakodrapy, které jej lemují ve vás zanechají velký zážitek.

New York
 
Budete mít i osobní volno na to, abyste navštívili jižněji Broadway a na 34 ulici, kde se nalézá obchodní centrum Macy´S, navštívili muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s. Poté se budeme moci těšit na světoznámé Rockfellerovu centrum, kde tluče srdce města, a každý návštěvník si udělá foto s pozlacenou sochou Prométhea. V rámci Rockefellerova centra budete moci obdivovat stavby: mrakodrap společnosti General ElecticStudios NBCExon Building a další.

New York
 
Předvánoční Rockfellerovo centrum je pak místem, kde budete moci obdivovat nejslavnější vánoční strom a kluziště na celém světě. Nedaleko odsud se nalézá Katedrála svatého Patrika, která je sídlem katolického arcibiskupa, další z Trumpových mrakodrapů, mrakodrap společnosti BloomberkMuzeum moderního umění MoMA. Kolem Carnegie Hall se dostaneme až ke Columbus Circle se sochou Columba. V těchto místech, kde začíná známý Central Park Upper West SideLincoln Centre zažijete další jedinečné chvíle spojené s pravým předvánočním New Yorkem a jeho atmosférou.
 
V podvečer si můžete užít jedinečnou atmosféru kolem Times Squere nebo  Meatpacking Districtu a spolu s obyvateli města se projít po Hight Line. V místech, kudy vedla železnice je dnes nádherný park, pěší zóna plná zeleně s jezírky. Je to jedinečné míso, kde si místní umí užívat života. Návrat na hotel.

New York

4. den:

Přesun do newyorské afroamerické čtvrti Harlem, která je proslulá svou hlavní tepnou, Columbia University, divadlem Apollo, budovou Cathedral Church of St. John the Divine. Odsud je to kousek do Central Parku. Procházka, během které uvidíte známe jezero The Lake, Belvedere Castle, Shakespeare Garden a jiné. Následovat bude osobní volno s možností návštěvy některého z významných newyorských muzeí – světoznámé Americké muzeum historie přírody s 35 milióny exponátů; muzeum s největší sbírkou moderního umění na světě MoMa, proslulé Guggenheimovo muzeum, nebo třeba Indiánské muzeum. Odpolední osobní volno bude také možností k nákupům v Macy's, Manthattan Mall, JCPenney, Columbus Circle a jiných. Návrat na hotel.

New York

5. den:

Dle časových možností osobní volno. Odjezd na letiště a odlet zpět (6 hodinový časový posun).

New York

WISNAR groupe mondiale s.r.o.
Štefánikova 58Wisnar.jpg (2018-04-16 09:06:34)
Kopřivnice 742 21
Tel.: +420 739 367 502, +420 603 564 598
E-mail: booking@wisnar.cz
http://www.wisnar.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 27 590 Kč

Ukončeno dne 13.08.2018

1
Termín: 29. 11. - 4. 12. 2018 pro 1 osobu v 3lůžkovém pokoji
8 zákazníků
Koupit za 27 590 Kč
2
Termín: 29. 11. - 4. 12. 2018 pro 1 osobu ve 2lůžkovém pokoji
0 zákazníků
Koupit za 28 990 Kč