SLEVA 80%

Elektronická kniha - Dotek smrti aneb cesta na onen svět, 93 stran, ve formátu: epub, mobi, pdf

50 Kč 250 Kč

Ukončeno dne 08.06.2018

Dobré
3.0

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 188 zákazníků.

Prozatim neobjednano,urgovano. Prvni dny se nikdo neozval,az po nekolika dnech nabidnuty terminy pouze Pa -Ne vecer,kdy se nemohu zucastnit. Na voucheru byli napsano termin dle dohody,prozatim nedodrzeno. Xxx 19. 08. 2018

Diskuze (0)

Platnost voucheru

Do 31. 8. 2018

Podmínky slevy

  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Objednávky na e-mailu: thaidzi@seznam.cz (zašlete číslo voucheru)
  • E-kniha vám bude zaslána do 5 dnů na e-mail

Kde uplatnit vouchery

Institute of Education a Medic-Shop.eu
Prokopská 296/8
Praha 1, 118 00
Tel.: +420 731 016 532
E-mail: thaidzi@seznam.cz
https://www.medic-shop.eu/

Důležité informace

  • Elektronická kniha - Dotek smrti aneb cesta na onen svět
  • Počet stran: 93
  • Vydavatel: Martin Janda
  • Dostupné verze: epub, mobi, pdf

Pořiďte si naprostou novinku elektronické knihy o klinické smrti

Dotek smrti aneb cesta na onen svět

Smrt je něco, s čím většina lidí do budoucna nechce v žádném případě počítat – neustále se lidé v dějinách světa snaží smrt obcházet a chránit si své pevné zdraví za jakoukoliv cenu. Šílení „vědátoři“ vyhledávají kontroverzní metody, jak obelstít smrt, profesionální sportovci se zase snaží snížit své tělesné funkce, aby si zvýšili výkon a prodloužili svůj život.

Je to však naprosto marné – smrt nelze obelstít ani takovým způsobem, jak se snažil Pandrhola v jedné československé pohádce. Smrt jako taková má dle lidí vždy zůstávat v pozadí každého lidského bytí, ale tak tomu ve skutečnosti není. Smrt je naší součástí a bez kmotřičky smrti by ani nebyla možnost dalšího života. Nikdy totiž nemůžeme odhadnout to, kdy se nás smrt dotkne. Smrt je nevyzpytatelná a chodí si pro naše duše dle svého anebo vyššího uvážení. Nic totiž není náhoda – ani vražda, nehoda anebo přirozená smrt. Vše je součástí velkého soukolí a náš životní konec je nám předurčen.

Dotek smrti aneb cesta na onen svět

O tom se přesvědčila celá řada lidí a dokonce i já v době, když jsem prožíval svou druhou klinickou smrt, tak jsem uslyšel hlas, který mi říkal: „Tvůj čas ještě nepřišel, sám si osobně pro tebe brzy přijdu, ale teď to rozhodně není.“ Následně na to jsem se probral na zemi po těžké autonehodě. Těžce jsem dýchal a nemohl se vzpamatovat ze svého prožitku. Do dnešní doby si tento zajímavý zážitek nemohu rozumově zdůvodnit a ani nikdo jiný na to nemůže zdravě odpovědět. Hloupí lidé se jen pousmějí a jiným zůstává rozum stát.

Dotek smrti aneb cesta na onen svět

Fenomén smrti jde ruku v ruce s naším životem. Smrt ve své podstatě je jediným a jistým pojítkem mezi světem, v kterém žijeme a duchovní podstatou našeho bytí. Výzkum blízké smrti v rámci této knihy není založen jen na obyčejném zájmu, ale je impulsem pro mé osobní zážitky s klinickou smrtí a to jak v rámci pozorování, tak i ve sféře individuálního zážitku. Vznik této knihy byl několikráte přerušen z důvodu osobních ztrát, a proto je zde vidět i hlubší náhled do problematiky pojmu Smrt.

Dotek smrti aneb cesta na onen svět

Tato publikace s názvem „Dotek smrti aneb cesta na onen svět“ není jednoduchou knihou k pochopení, je velice složitá na pochopení a ne každý jedinec do ní může proniknout. Publikace jako taková hovoří o skutečnosti, s níž se neustále setkáváme, ale nedokážeme se s ní nikdy vyrovnat. Přeživší často končí v těžkých frustrujících stavech (pláč, hysterie, slabost apod.), z nichž se jen složitě dostávají – nedokážou totiž přijmout ten fakt, že lidská duše, pokud je povolána, tak chce sama odejít. Ano, je to těžké, ale naprosto reálné.

Hlavně pro záchranáře a lékaře, jenž se každý den urputně snaží oddálit umírání a odehnat kmotřičku smrt. Ne vždy se jim podaří vyhrávat na plné čáře. Mnohdy jsou osudy tak těžké, že to zlomí i zkušeného profesionála. Umírání a smrt je ale součástí života, který nemůže v jedné formě trvat věčně. Musí se nějakým směrem posunout, aby mohl nastat nový život.

Smrt

Institute of Education a Medic-Shop.eu
Prokopská 296/8
Praha 1, 118 00
Tel.: +420 731 016 532
E-mail: thaidzi@seznam.cz
https://www.medic-shop.eu/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 50 Kč

Ukončeno dne 08.06.2018