Multimediální online kurz cizích jazyků - Aj, Nj a Fj nebo kurz obchodní angličtiny, na 6 či 12 měsíců

299 Kč 2 980 Kč

Vyprší za 52 hodin 56 minut

Vynikající
4.5

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 250 zákazníků.

Trochu slabší,ale jinak si člověk zopakoval pár slovíček. Jitka 21. 11. 2017

Diskuze (0)

Varianty voucheru (3)

1
6měsíční online kurz + 2 měsíce obchodní angličtiny
299 Kč 2 980 Kč
2
12měsíční online kurz + 3 měsíce obchodní angličtiny
599 Kč 5 690 Kč
3
12měsíční online kurz obchodní angličtiny
599 Kč 5 690 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 9. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Po obdržení voucheru kontaktujte poskytovatele s č. voucheru na e-mailu:
  kupon@fun-media.com, po zpětné vazbě aktivujete voucher pomocí webového formuláře: angličtina, němčina, francouzština
 • Na této stránce zadáte svůj e-mail a jako promoční kód použijete kód voucheru
 • Zadejte pouze prvních 12 číslic
 • Od této chvíle začíná běžet období 6 nebo 12 měsíců (dle varianty)

Kde uplatnit vouchery

Funmedia
E-mail: kontakt@fun-media.com (obecné dotazy)
kupon@fun-media.com (přístupové údaje)
Kurzy AJ: http://english123.cz/
Kurzy NJ: http://nemcina123.cz/
Kurzy FJ: http://francouzstina123.cz/

Důležité informace

 • Multimediální online kurz angličtiny, němčiny, nebo francouzštiny
 • Online kurz na 6 nebo 12 měsíců
 • Vybraný online kurz má 3 nebo 4 úrovně (dle varianty)
 • S námi začnete psát, rozumět, mluvit a myslet v cizím jazyce
 • Na konci každé úrovně obdrží uživatel certifikát

Cestujte bez strachu z neznalosti cizího jazyka nebo se naučte číst a psát dvakrát rychleji!

Online jazykový kurz

Rádi byste se naučili nový jazyk a rozšířili si tak své jazykové schopnosti? Online kurz od Funmedia vás namotivuje a přemění výuku angličtiny, němčiny nebo francouzštiny v zábavu!

Online kurz:

 • Zvládnete všechny jazykové dovednosti: slovní zásobu, poslech, psaní, gramatiku a dokonce i výslovnost
 • Budete se dobře bavit! Zárukou zábavy během kurzu jsou multimediální elementy: hry, HD filmy, písničky a fotolekce
 • Budete se učit s rodilým mluvčím, tudíž se naučíte mluvit s dokonalým přízvukem
 • Budete pracovat individuálně - vy určujete čas a monitorujete své pokroky
 • Učíte se kdykoliv a kdekoliv, stačí vám přístup k internetu

Online jazykový kurz

Zahlceni povinnostmi různými způsoby hledáme motivaci k výuce cizích jazyků. Nebylo by lepší hledat místo pobídek řešení, která budou jednodušší?

Online jazykový kurz

Tvůrčí tým Funmedia intenzivně hledal ty správné nápady a brzy zjistil, že stačí vytvořit inovační metodu, která mění výuku v zábavu! Rozhodli jsme se prolomit tradiční schéma učení, které je spojeno s trávením dlouhých hodin u stolu a řešením málo zajímavých úkolů. V okamžiku, kdy máte k dispozici moderní nástroje, učení se stává příjemným potěšením a jeho účinky jsou více viditelné.

Online jazykový kurz

Co vytvořil tým Funmedia?

Aby se učení stalo lehkou a příjemnou formou výuky tým lingvistů, rodilých mluvčích, metodiků a programátorů vytvořil inovační e-learningové kurzy k výuce cizích jazyků. Všechny tyto kurzy vznikly na základě původní Metody123, která sklízí úspěchy už ve 26 zemích!

Celý kurz byl připraven na základě metody "123", kterou vytvořil mezinárodní tým odborníků: zkušených metodiků a rodilých mluvčích. Metoda "123" vytváří komunikační situace, během kterých se uživatel kurzu učí přirozeným způsobem mluvit a myslet vybraným jazykem.

Kurzy nabízí unikátní, interaktivní modul kontroly výslovnosti. Uživatel kurzu má možnost si sám ověřit správnou výslovnost slov a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti. K obsluze systému postačí mikrofon a sluchátka.

Online jazykový kurz

Angličtina123

English123 je jako jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku angličtiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má proto tři úrovně a je určený pro dospělé, kteří ještě v angličtině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si ji chtějí vylepšit.

Anglicky hovoří ve všech světadílech asi 2 miliardy lidí. Používají tento jazyk nejen jako mateřský, ale angličtina je také nejčastěji voleným cizím jazykem. Díky tomu je hlavním komunikačním nástrojem téměř všech obyvatel světa.

Angličtina

Kurz English123 má 4 úrovně. Tímto je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky.

Dohromady kurz má 450 interaktivních cvičení, což ve výsledku dává 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalosti, jako je gramatika, slovní zásoba, poslech, psaní a dokonce i výslovnost.

Angličtina

Němčina123

Němčina123.cz je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku němčiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má tři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě v němčině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Německy hovoří 128 miliónů lidí. Mezi ně patří přes 105 miliónů rodilých mluvčích. Němčina patří také mezi 10 nejpoužívanějších jazyků na světě. Německy se hovoří nejen v Evropě, ale i v Africe (např. v Namibii). Pro zajímavost - oficiální jazyk Švýcarské gardy ve Vatikánu je právě němčina. Je to také pomocný úřední jazyk na území opolského vojvodství v Polsku.

Kurz Němčina123 má 3 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 66 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 240 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti

Němčina

Francouzština123

Francouzština123 je jediná plně interaktivní a multimediální online učebnice pro výuku francouzštiny. Výuka je přizpůsobena dovednostem jednotlivých uživatelů. Kurz má čtyři úrovně a je určen pro mládež a dospělé, kteří ještě ve francouzštině nedosáhli úrovně plynulé komunikace nebo si chtějí své komunikační schopnosti vylepšit.

Francouzština je mateřským jazykem více než 80 milionů lidí. Francouzsky hovoří 201 milionů lidí. 72 milionů lidí ji používá každodenně v Kanadě, JAR a bývalých francouzských koloniích. Francouzština byla až do konce 20. století po angličtině druhým nejstudovanějším cizím jazykem. Až do 70. let 20. století byla její znalost vnímána jako povinnost pro lidi s lepším vzděláním. Francouzština bývala populární v celé Evropě a Čechy nebyly žádnou výjimkou. Nad čistotou francouzštiny bdí Francouzská Akademie. Hlídá, aby se do francouzštiny nedostaly amerikanismy. I proto Francouzi neříkají "computer" ale "ordinateur".

Kurz Francouzština123 má 4 úrovně. Je vhodný pro začátečníky a středně pokročilé. Každá úroveň má 22 lekcí, které se dělí na mnoho multimediálních elementů, např. dialogy, filmy, fotolekce, písničky. Dohromady má kurz 88 interaktivních cvičení, což ve výsledku znamená 320 hodin výuky! Systém prověřuje správné provedení úkolů, které vedou k rozvoji jazykových znalostí v oblasti gramatiky, slovní zásoby, poslechu, psaní a dokonce i výslovnosti.

Francouzština

Rodilí mluvčí

Funmedia je jedničkou v oblasti e-learningu. Jsme mezinárodní a dynamická společnost poskytující moderní e-learningová řešení. Naše portfolio zahrnuje multimediální jazykové a specializované kurzy (mj. Excel123) včetně první e-učebnice angličtiny pro děti, která byla schválena Ministerstvem školství.

Kurzy123 jsou přístupné ve 26 zemích (mj. v USA, Austrálii, Rusku a České republice) a nyní je už používá 170 000 uživatelů. Firma Funmedia je dvojnásobným držitelem prestižní ceny European Language Label – ocenění za inovační vzdělávací systém ve výuce cizích jazyků.

Online jazykový kurz

Certifikát

Na konci každé úrovně obdrží každý účastník certifikát o dosažení této úrovně podle stupnice Evropské rady (v případě správného provedení více než 80% cvičení). Na konci celého kurzu má uživatel možnost udělat zkoušku a získat certifikát za celý kurz.

Výhody online kurzu:

 • Některé materiály obsahují překlad do češtiny a některé jsou v angličtině – podle metody ponoření se do jazyka
 • Kurz obsahuje nepřeberné množství různých prvků – od fotolekcí, dialogů, gramatiky, k diktátům, hrám, písním a seznamu slovíček
 • Možnost ověřit správnou výslovnost slovíček a frází pomocí algoritmu pro kontrolu výslovnosti (uživatel čte anglicky nahlas, svůj přednes nahrává a systém tuto nahrávku ověřuje; pokud uživatel čte nesprávně, je třeba čtení zopakovat; pokud uživatel přečte větu správně, systém to potvrdí a uživatel pokračuje ve čtení následující věty)
 • Společnost Funmedia obdržela certifikát kvality European Language Label

Online jazykový kurz

Soubor 2014-07-17 10:02:46Funmedia
E-mail: kontakt@fun-media.com, kupon@fun-media.com
Kurzy AJ: http://english123.cz/
Kurzy NJ: http://nemcina123.cz/
Kurzy FJ: http://francouzstina123.cz/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 299 Kč

Vyprší za 52 hodin 56 minut

1
6měsíční online kurz + 2 měsíce obchodní angličtiny
90 % | 2 980 Kč | 9 zákazníků
Koupit za 299 Kč
2
12měsíční online kurz + 3 měsíce obchodní angličtiny
89 % | 5 690 Kč | 0 zákazníků
Koupit za 599 Kč
3
12měsíční online kurz obchodní angličtiny
89 % | 5 690 Kč | 0 zákazníků
Koupit za 599 Kč