Krkonoše - 4 či 5 dní až pro 9 osob v apartmánu útulné chalupy s možností sportovního vyžití

4 990 Kč 8 300 Kč

Ukončeno dne 09.06.2018

Nehodnoceno

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 6 zákazníků.

Diskuze (4)

Varianty voucheru (2)

1
4 dny/3 noci až pro 9 osob
4 990 Kč 8 300 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování na 4 dny/3 noci ve stylovém apartmánu
 • Poskytnutí povlečení
 • Služby úklidu
2
5 dní/4 noci až pro 9 osob
5 990 Kč 10 400 Kč

V ceně varianty

 • Ubytování na 5 dní/4 noci ve stylovém apartmánu
 • Poskytnutí povlečení
 • Služby úklidu

Platnost voucheru

Od 30. 3. 2018 do 22. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Cena se vztahuje na celý apartmán včetně přistýlek do kapacity apartmánu
 • Nutno si předem ověřit volný termín a provést předběžnou rezervaci termínu u provozovatele chalupy na tel.: +420 774 196 462, +420 774 196 223 nebo na e-mailu: chalupynahorach@gmail.com, jinak nelze zaručit dostupnost termínu i vybavení

Další informace

wifi

Zdarma

Parkování

Zdarma

Rekreační poplatek

19 Kč/osoba/noc

Zvířata

300 Kč/pobyt

Lokalita

Chalupa Rozárka, Štěpanická Lhota 64

Kde uplatnit vouchery

Chalupa Rozárka
Štěpanická Lhota 64
Benecko 514 01
Tel.: +420 774 196 462, +420 774 196 223
E-mail: chalupynahorach@gmail.com
http://www.chalupynahorach.eu/

Důležité informace

 • Dovolená na horách v útulné chalupě
 • Ubytování na 4 nebo 5 dní až pro 9 osob
 • Na výběr apartmán: 7 lůžek/2 přistýlky nebo 6 lůžek/3 přistýlky
 • V ceně: povlečení a služby úklidu
 • Možnost využití venkovní hřiště s umělým povrchem (180 Kč/hod.)

Přijeďte se nadýchat čerstvého horského vzduchu a užít si pobyt ve stylové chalupě

Chalupa-Rozarka

Chalupa Rozárka

Rozárka je stylový dům se čtyřmi samostatnými apartmány, dvěma podkrovními pokoji a společnými prostory. Prostorné apartmány jsou určeny pro 4 až 9 osob. Apartmány v přízemí mají bezbariérový vstup. Půjčovna horských kol je do 50 m od chalupy.

Rozárka se nachází v blízkosti sedačkové lanovky. Z obývacích pokojů všech apartmánů a z ložnic jihovýchodně orientovaných apartmánů je výhled na nedalekou sjezdovku. Za hezkého počasí lze využít venkovní posezení s možností grilování. K dispozici je též vlastní ohniště.

Chalupa-Rozarka

Ubytování

Každý apartmán o ploše menšího bytu (3+kk 85m2) má dvě ložnice, samostatný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním koutem. Apartmány v přízemí jsou vybaveny sedmi lůžky a dvěma přistýlkami. Podkrovní apartmány mají šest lůžek a tři přistýlky.

rozarka-postelRozarka-pokoj

Každá samostatná ložnice má manželské dvojlůžko a jedno nebo dvě samostatná lůžka. Jako přistýlky lze využít rozkládací rohovou sedačku, která je umístěna v obývacím pokoji. V apartmánech Lucie a Jana lze pro přistýlku využít také rozkládací křeslo. Koupelna a toalety jsou oddělené.

Rozarka-pokojRozarka-pokoj

Vstupní chodba obsahuje velkou vestavnou skříň s dostatkem úložného prostoru a věšákovou stěnu. Apartmán tedy mohou pohodlně využít i dvě rodiny nebo přátelé, kteří chtějí trávit dovolenou nebo víkend na horách společně, a přitom mít dostatek soukromí.

Rozarka-pokojrozarka-koupelna rozarka-koupelna

Stravování

V apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyň, ve které najdete: sklokeramický vařič, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, lednici a myčku.

Rozarka-pokoj

Pro společná setkání větších skupin jsou určeny prostorné místnosti v suterénu. K dispozici je společenská místnost s barem a herna s ping-pong stolem.

Rozarka-hernaRozarka-spol.mistnost

Pro menší děti malá chaloupka s vlastním nábytečkem, pískoviště, houpačky a spoustu prostoru okolní nádherné okolní přírody.

Rozarka-hriste

K dispozici vám je multifunkčního venkovního hřiště s umělým povrchem (tenis, volejbal, nohejbal, streetball) 180 Kč/hod.

rozarka-tenis

Okolí a tipy na výlety

Benecko

Benecko je nádhernou rekreační oblastí vhodnou pro zimní i letní sporty a turistiku. Na rozdíl od velkých rekreačních center, jako jsou Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn nebo Harrachov, se jedná o velmi klidné a pohodové místo.

Rekreační středisko Benecko je umístěno v nadmořské výšce téměř 800 m na náhorních svazích, což návštěvníkům přináší mimořádně čistý vzduch a nádherné výhledy na západní část Krkonoš a Jizerské hory. Umístění Benecka v centru západních Krkonoš je výhodné i pro ty návštěvníky, kteří zatouží po atrakcích velkých rekreačních center, která se nacházejí nedaleko.

benecko

Turistika

Benecké okolí láká k řadě procházek a výletů různé délky i obtížnosti. Některé cesty jsou vhodné i pro rodiče s dětským kočárkem.

 • Rozhledna Žalý: za příznivého počasí z rozhledny uvidíte kruhový rozhled nejen na Krkonoše, ale i do širokého okolí. (cca 6 km)
 • Výlet k horské ekofarmě Hucul: trasa zejména pro milovníky koní. Na pastvinách zde uvidíte stádo huculských koní, které se počtem i kvalitou chovných klisen a hřebců řadí mezi nejlepší chovy v české republice. Můžete si i zajezdit. (cca 12 km)
 • Po stopách Štěpanického hradu: nechte se zlákat magickou atmosférou hradu nedaleko Horních Štěpanic. Okolo 13. století jej založil Jan z Valdštejna a dodnes se o místě povídají všemožné pověsti o tajných chodbách, zakopaném pokladu nebo strašidlech hradních. (cca 8 km)
 • Přes Kněžice do Vrchlabí: cestou do Vrchlabí navštívíte krásná muzea, zámek a vychutnáte si podmanivé výhledy a další přírodní krásy. (cca 9 km)
 • Na Rovinky: nenáročný výlet na známou turistickou křižovatku s restaurací a občerstvením. (cca 6 km)

benecko

Cyklistika

Benecko je díky své poloze perfektním místem pro cykloturistiku. Přímo v obci Benecko je několik značených okruhů různých obtížností, od dětských až pro velmi dobré bikery, viz cyklotrasy s popisem na mapách.

K přiblížení dalších částí Krkonoš je možné využít Krkonošský cyklobus, jehož páteřní linka má na Benecku několik zastávek. Nejbližší zastávka se nachází u spodní stanice lanovky, tedy ve vzdálenosti do 100 m od chalupy, viz detailní přehled linek na mapě. Naši hosté mohou zapůjčit horská kola v blízké půjčovně. Pokud si přivezete kola vlastní, máme pro ně dostatek místa v prostoru kolárny/lyžárny.

benecko

Tubing park a horské káry

Přímo na Benecku je i v létě v provozu tubing park na umělém sněhu a horské káry. Na těchto atrakcích se vyřádí jak děti, tak i dospělí. Helmy můžete nechat doma.

Tubing park je oblíbená zimní atrakce. U nás však nekončí s posledním sněhem. Svézt se můžete celoročně. Dolů sjedete na člunu po speciální umělé hmotě a nahoru Vás vyveze vlek. Horské káry, to je spousta zábavy pro celou rodinu. Jízda s károu po sjezdovce Vás nadchne. Vlekem se pak dostanete pohodlně nahoru.

tubing

Vyjížďky na koních

Farma, obklopená stády pasoucích se huculských koní, s podmanivým výhledem na hřebeny Krkonoš a údolí řeky Jizerky, láká svou drsnou krásou a působivou atmosférou k návštěvě nejen milovníky jezdectví.

Farma nabízí vyjížďky na koních pro malé i velké (i do terénu), výuku jízdy na koni, posezení v roubené hospůdce a rozlehlé dětské hřiště, ve kterém mimo zimní měsíce skotačí i stádečko horských koz. K farmě se od nás dostanete pěším výletem, na kolách nebo i autem.

kone.jpg (2017-08-28 09:20:41)

Bobová dráha a lanové centrum Špindlerův Mlýn

Bobová dráha ve Špindlerově Mlýně je 966 m dlouhá. Má převýšení 68 m, 22 zatáček, 5 terénních zlomů a tři tunely. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou jezdit bez problémů všechny věkové generace, děti od osmi let samostatně, do osmi let v doprovodu rodičů.

Poblíž je k dispozici také lanové centrum Monkey park. Z krkonošských lanových center je nejdelší a je super zážitkem pro děti i dospělé. K dispozici jsou tři trasy. Ta nejdelší má 32 překážek. Nejtěžší obtížnost je 3 (z pětistupňové řady). Vzhledem k střední náročnosti je dráha určena nejširší veřejnosti včetně dětí. Bezprostředně u obou bobových drah je možné zaparkovat.

lanove-centrum

Chalupa Rozárkal.o.g.o..jpg (2017-08-28 09:24:59)
Štěpanická Lhota 64
Benecko 514 01
Tel.: +420 774 196 462, +420 774 196 223
E-mail: chalupynahorach@gmail.com
http://www.chalupynahorach.eu/

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 4 990 Kč

Ukončeno dne 09.06.2018

1
4 dny/3 noci až pro 9 osob
40 % | 8 300 Kč| 5 zákazníků
Koupit za 4 990 Kč
2
5 dní/4 noci až pro 9 osob
42 % | 10 400 Kč| 2 zákazníků
Koupit za 5 990 Kč