Permanentka na 15 nebo 30 hubnoucích procedur: kosmická loď, laserová liposukce a lymfodrenáž

-90 %
+10 fotek

Permanentka na 15 nebo 30 hubnoucích procedur: kosmická loď, laserová liposukce a lymfodrenáž

Prověřeno
Ukončeno dne 20.05.2019
koupeno
4.9 / 5

30 hodnocení
Prověřeno
Ukončeno dne 20.05.2019 koupeno

Varianty voucheru (2)

1
5× 30 min. kosmická loď + 5× 30 min. laserová liposukce + 5× 50 min. lymfodrenáž
Platnost voucheru do 30. 6. 2019
1 399 Kč -90% / 14 000 Kč
5× 30 min. kosmická loď + 5× 30 min. laserová liposukce + 5× 50 min. lymfodrenáž
- Platnost voucheru do 30. 6. 2019
1 399 Kč -90%
2
10× 30 min. kosmická loď + 10× 30 min. laserová liposukce + 10× 50 min. lymfodrenáž
Platnost voucheru do 30. 6. 2019
2 399 Kč -91% / 28 000 Kč
10× 30 min. kosmická loď + 10× 30 min. laserová liposukce + 10× 50 min. lymfodrenáž
- Platnost voucheru do 30. 6. 2019
2 399 Kč -91%

V nabídce vás potěší

 • Permanentka na 15 nebo 30 hubnoucích procedur v Brně
 • Kosmická loď (30 min.), laserová liposukce (30 min.), lymfodrenáž (50 min.)
 • Skvělé pro všechny, kteří chtějí začít hubnout
 • Laserová liposukce - možnost na výběr z partií k ošetření: krk, paže záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena, lýtka

Zbavte se tuku v problematických partiích a stihněte se připravit na plavkovou sezónu

Štíhlá postava

Kosmická loď Energy Infra Ray Capsule

Přístroj Energy Infra Ray je nová generace řady „hubnoucích lodí“ na bázi modernější a účinnější technologie. Je 10× účinnější než kosmická loď Losing Weight in SpaceShip II. Dokonalost tohoto přístroje spočívá v tom, že jako jediný na světě spojuje péči o fyzickou stránku těla se stránkou duševní.

Jedná se o celkovou terapii, jejíž účinnost je opravdu fascinující. Kombinuje prvky čínské medicíny s prvky medicíny uznávané na západě. Toto zařízení využívají ženy zaneprázdněné, pracovně vytížené, po těhotenství, ale i ty, které pravidelně cvičí a nedaří se jim zhubnout v problémových partiích těla. Procedura je samozřejmě vhodná i pro muže.

Hubnoucí procedura

Princip fungování přístroje

Energy Infra Ray capsule působí na celé tělo (na ose 360°). Je 10× účinnější než kosmická loď SpaceShip II. Má celkem 80 japonských infrasond a je nejmodernějším přístrojem spojujícím poznatky o elektromagnetických radiačních vlnách, terapii barevným světlem, tepelné terapii, aromaterapii, kombinuje prvky čínské medicíny a díky dalekospektrálnímu infračervenému záření, které proniká do hloubky, štěpí tukové buňky až 6 cm pod kůží. Při aplikaci působí přístroj na celé tělo kromě hlavy, která spočívá vně přístroje na podložce. Působením na celé tělo se dosahuje rychlejších a celkových výsledků, než po jednotlivých partiích.

Nastavením speciálních programů lze přístroj přizpůsobit vaší individualitě – pohlaví, věku, tělesným proporcím, typům, hmotnosti apod. Je jedinečný v propojení péče o fyzickou stránku s ideálním nastavením organismu v duševní a psychické rovině. Díky tomu dosahuje v péči o váš zevnějšek vynikajících výsledků.

 Hubnoucí procedura Hubnoucí procedura

Energy Infra Ray capsule 360 působí efektivně na všech částech těla. Zeštíhlující a omlazující procedury spalují tuky, zpevňují pokožku, zlepšují krevní oběh a nervový systém a celkově omlazují. Procedura v délce 30 minut je srovnatelná s uběhnutím 15 km závodním tempem.

Moderní technologie kombinuje čtyři vlny světla s dalekospektrálním infračerveným zářením. Vibrace těchto paprsků stimulují metabolismus, pomáhají spalovat nadbytečné tuky a snižují množství viditelných vrásek. Procedura napomáhá při odstraňování příznaků akné, snižuje množství mastnoty a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Účinky na organismus:

 • Provádí lipolýzu (rozpouštění tuků)
 • Ošetřuje a omlazuje pokožku
 • Napomáhá dobré funkci lymfatického systému
 • Stimuluje tvorbu nového kolagenu
 • Provádí svalovou gymnastiku a ionodynamiku
 • Zpevňuje a udržuje tonus svalstva a pokožky
 • Snižuje nadváhu
 • Odbourává stresy a zlepšuje psychickou pohodu

Hubnutí v energy infra ray capsule 360

Organismus „spálí“ při této terapii až 2000 kalorií. Již při jedné proceduře se pohybují úbytky objemu v rozmezí 2,5 – 6 cm a úbytek hmotnosti až 2,5 kg podle fyziologických předpokladů. Již od začátku ošetření dochází ke spalování tuků.

Hubnoucí procedura

Jak procedura probíhá?


Energy Infra Ray capsule 360 je přístroj vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií. Procedura probíhá vleže, tělo je uzavřeno volně v capsuli, pouze hlava spočívá ve vnější části na podložce. Klienti leží na speciálním roštu, který umožňuje působení elektromagnetických radiačních vln a dalekospektrálního infračerveného záření na celé tělo v ose 360°.

Pro každého klienta lze individuálně nastavit programy podle pohlaví, věku, tělesných proporcí, typu, hmotnosti, či momentální dispozici. Pro aplikaci jsou potřeba pouze plavky či spodní prádlo, popř. bez, doporučuje se vlastní ručník, výhodou je i vlastní župan. Celá procedura trvá 30 minut za stálého dozoru a péči ošetřujícího personálu. Po ukončení lze provádět bez komplikací jakoukoliv činnost. Pro zvýšení účinku se doporučuje proceduru několikrát opakovat, avšak minimálně v rozpětí až po třech dnech.

Kontraindikace:

 • Hnisavé kožní onemocnění
 • Infekční onemocnění kůže
 • Horečnaté onemocnění
 • Osoby s kardiostimulátorem
 • Bércové vředy
 • Osoby v těhotenství
 • Zhoubné nádory kůže

Hubnoucí procedura 

Laserová liposukce

Použití laserových diod, které vydávají tzv. "studené světlo", je úplnou a převratnou lékařsky ověřenou novinkou.

Druhy ošetření lipolaserem:

 • Redukce tukových buněk
 • Odstranění celulitidy
 • Cílené tvarování postavy
 • Vyhlazování a zjemňování pokožky

Princip fungování přístroje

Světlo červeného laseru prostupuje pokožkou k tukovým buňkám, kde dochází ke stimulaci mitochondrií. Tím je zahájen proces štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol, které se z buněk uvolňují. Produkty štěpení jsou následně zachyceny lymfatickým systémem a odváděny z těla.

Hlavní a zásadní rozdíl oproti klasickým metodám je v tom, že pomocí červeného laseru dochází ke stimulaci tukové buňky, která má za následek zahájení automatického procesu přirozeného štěpení. Nedochází tedy k jejich násilnému zničení, ale využívá se paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům hmotnosti.

Hubnoucí procedura

Průběh ošetření:

Na zvolené partie se používají aplikátory, které jsou vybaveny výstupy na paprsky světla červeného laseru. Další funkce jsou vibrace a elektroforéza. Aplikátory jsou položeny staticky na pokožce a zafixovány. Ošetření je bezbolestné a naprosto bezpečné. Nedochází k destrukci okolních tkání, nervů a cév. Optimální doba aplikace je 30 minut. Při ní si báječně odpočinete a zároveň zahájíte proces hubnutí.

Možnost na výběr z partií k ošetření: krk, paže záda, okolí prsou (pro muže), břicho, podbradek, pas, boky, stehna, kolena, lýtka.

Hlavní výhody:

 • Lékařsky ověřená metoda
 • Certifikovaný přístroj
 • Možnost kombinace ošetřovaných partií
 • Jedná se o nejúčinnější bezbolestnou liposukci
 • Nezvyšuje hladinu cholesterolu a triglyceridů
 • Ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků

Kontraindikace:

 • Hnisavé kožní onemocněnípřístroj na hubnutí
 • Infekční onemocnění kůže
 • Horečnaté onemocnění
 • Osoby s kardiostimulátorem
 • Bércové vředy
 • Osoby v těhotenství
 • Zhoubné nádory kůže

Lymfatické masáže

Lymfatický systém v našem těle je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami, jimiž protéká lymfa (míza), a který má za úkol očistit naše tělo od odpadních látek. Jedná se především o absorbování přebytečné tekutiny, její vyčištění a navrácení do krevního oběhu, dále pak vstřebávání tuků, zachycování cizorodých částic, mikroorganismů a v neposlední řadě i nádorových buněk. Má tedy podíl i na fungování imunitního systému. Jde o filtraci, detoxikaci a tvorbu protilátek. Lymfa vzniká z mezibuněčné tekutiny a v lidském těle je jí přibližně 5 - 6 l. Dobře fungující lymfatický systém je pro lidské tělo velice důležitý.

Existuje však spoustu faktorů, které lymfatický systém poškozují. Nadměrná zátěž lymfatického systému se většinou projeví nejprve únavou, pocitem, že jsme oteklí, otékáním kotníků, a to hlavně večer po námaze. Později se objeví otoky v břiše, otoky očních víček, zduření mízních uzlin, dechové potíže, náchylnost k infekčním chorobám a posléze únavou celého organismu. Existuje také spojitost s problémy pokožky, jako je akné, celulitida apod. Vznikají i problémy psychické, od podráždění, bolesti hlavy až k migrénám.

Hubnoucí procedura

Jak podpořit činnosti lymfatického systému?

Určité druhy potravin (a to hlavně nekvalitních) obsahují velký nadbytek odpadů. Abyste měli zdravou lymfu, měli byste se vyhnou tučným potravinám, mléčným výrobkům, červenému masu, chemicky zpracovaným a rafinovaným potravinám a cukrům. Čerstvé ovoce a zelenina naopak lymfatický systém pročišťuje. Rovněž dostatečný pitný režim, nejlépe pramenitá voda. Zvýšit cirkulaci lymfatického systému a tím pročišťovat organismus lze také dostatečným pohybem, nejlépe sportováním, jako je rychlá chůze, běh, jízda na kole, plavání, aerobic apod.

K ozdravení lymfatického systému, respektive k větší cirkulaci lymfy, přispívá i lymfatická masáž. Je to proces uvedení lymfy do chodu. Ve Studiu DIANA provádíme lymfatickou masáž pomocí speciálního přístroje, který simuluje ruce maséra a v pravidelných rytmech masírování dolních končetin a boků vám uvádí lymfatický systém do urychleného pročišťování organismu. Individuální nastavení přístroje a dohled pod odborným pracovníkem je samozřejmostí. Masáž trvá přibližně 50 minut.

Hubnoucí procedura

Studio DIANA

Naším cílem je poskytování široké nabídky služeb pod jednou střechou tak, aby klienti mohli služeb využívat v co nejkratším čase a v maximálním pohodlí. Vymýšlíme a děláme vše proto, aby se u nás klienti cítili co nejlépe a odcházeli plně uspokojeni ve svých požadavcích. Kvalita a vysoká úroveň služeb a odbornosti je přitom samozřejmostí.

Z dlouholetých zkušeností a praxe vznikla potřeba koncentrovat zmíněné služby na jedno místo, a to v takové škále, aby bylo možno pokrýt co nejvíce potřeb a požadavků klientů. Tyto služby se snažíme neustále rozšiřovat a zkvalitňovat.

Studio Diana

Studio Diana1405423276.jpg (2018-08-30 11:09:40)
Lidická 25
Brno, 602 00
Tel.: +420 731 583 412
E-mail: diana@studio-diana.cz
www.studio-diana.cz

Více informací

Jak využít voucher

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se objednat předem pouze telefonicky +420 731 583 412
 • Poslední objednávky nejpozději 5 prac. dní před koncem platnosti voucheru
 • Vezměte si s sebou: sportovní oblečení a obuv, náhradní prádlo, ručník, pití


Kde uplatnit vouchery

Studio Diana
Lidická 25
Brno, 602 00
Tel.: +420 731 583 412
E-mail: diana@studio-diana.cz
www.studio-diana.cz
 
Otevírací doba:
Po-Čt: 8:00-18:00
Pá: 8:00-15:00

- Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
Prověřeno
Ukončeno dne 20.05.2019
koupeno
4.9 / 5

30 hodnocení
Prověřeno
Ukončeno dne 20.05.2019 koupeno

Jak využít voucher

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se objednat předem pouze telefonicky +420 731 583 412
 • Poslední objednávky nejpozději 5 prac. dní před koncem platnosti voucheru
 • Vezměte si s sebou: sportovní oblečení a obuv, náhradní prádlo, ručník, pití


Kde uplatnit vouchery

Studio Diana
Lidická 25
Brno, 602 00
Tel.: +420 731 583 412
E-mail: diana@studio-diana.cz
www.studio-diana.cz
 
Otevírací doba:
Po-Čt: 8:00-18:00
Pá: 8:00-15:00

Tipy na výlety v okolí

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Toulky po malebných Žďárských vrších Hotel Žákova hora je situován do samého centra Žďárských vrchů, do klidného a malebného zákoutí Českomoravské vysočiny. V ekologicky čisté krajině, nás najdete v obci Herálec... , od jejíž zástavby je hotel oddělen hotelovým parkem.Celoroční provoz hotelu a jeho poloha nabízí možnosti konání jak rodinné a individuální rekreace, tak i firemních oslav a školení. Je vhodný pro ozdravné a sportovní pobyty i pro setkání různých zájmových skupin. Výborné místo k pasivnímu i aktivnímu odpočinku, navíc i s možností využít hotelové relaxační centrum.Od hotelu vedou značené turistické trasy a cyklotrasy. V zimních měsících to jsou i udržované lyžařské stopy.

Také by vás mohlo zajímat