SLEVA 83%

3× omlazení a odstranění akné, žilek či pigmentových skvrn intenzivním pulzním světlem během 5-20 minut

999 Kč 5 997 Kč

Ukončeno dne 06.06.2019 17×

Vynikající
4.5

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 13359 zákazníků.

Velmi příjemné prostředí, velmi milá obsluha...dávám velké plus za nabídku nápojů zdarma... jediné, co mně zarazilo je, že před lymfodrenáží nebylo provedeno ruční uvolnění uzlin...toto by mělo být nezbytnou součástí procedury... Hln 17. 05. 2019

Diskuze (0)

Varianty voucheru (3)

1
3× fotokoagulace - ošetření rozšířených žilek (cévní léze)
999 Kč 5 997 Kč
2
3× zmírnění následků akné a fotorejuvenace pokožky
999 Kč 7 497 Kč
3
3× fotodepigmentace - ošetření pigmentových skvrn
999 Kč 6 997 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 8. 2019

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se objednat předem on-line na webových stránkách nebo na e-mailu: brno@towell.cz 
 • Objednat se telefonicky není možné
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • Na ošetření se dostavte 10 minut předem
 • Je doporučena včasná rezervace termínu
 • Stornovat objednanou rezervaci je možné 24 hodin předem jinak voucher propadá (i v případě nemoci či jiné události)

Kde uplatnit vouchery

Estetické centrum To Well Brno
Bratislavská 2
Brno, 602 00
E-mail: brno@towell.cz 
www.towell.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 10:00-19:00, dle objednávek

Důležité informace

 • Omlazení a odstranění vad pokožky v Estetickém centru To Well Brno
 • 3× ošetření rozšířených žilek či léčba akné a omlazení pokožky nebo odstranění pigmentových skvrn intenzivním pulzním světlem
 • Ošetření oblasti 20 × 20 cm (u každé varianty)
 • Délka ošetření: 5 až 20 minut

Získejte zpět své sebevědomí díky bezchybné pokožce bez vrásek a jakýchkoli nedokonalostí

Omlazení nebo odstranění vad pokožky

Intenzivní pulzní světlo

Velice účinný nástroj v boji s permanentní epilací chloupků, léčbou akné, odstranění žilek, pigmentových skvrn a rejuvenací (omlazení pleti). Multipulzní režim umožňuje dodat do pokožky více energie pro zdokonalení dosažení konečného efektu. Mezi jednotlivými pulzy multipulzu dochází k relaxaci pokožky a tím se zvyšuje celkové množství energie, kterou můžeme dodat do tkáně. Multipulzní režim tak snižuje riziko vedlejších účinků terapie, jako je například zarudnutí pokožky.

IPL světlo z anglického „Intense Pulsed Light" označuje přístroje pracující na principu světelného výboje. IPL výboj je vstřebáván cílovou tkání. Dojde ke změně ze světelné energie na teplo, to vytvoří požadovaný efekt. IPL světlo exceluje při rejuvenaci pleti, odstranění pigmentové nerovnoměrnosti, léčbě akné a odstranění drobných červených žilek.

Intenzivní pulzní světlo

Fotokoagulace - ošetření rozšířených žilek

Ošetření rozšířených žilek (cévních lézí) intenzivním pulzním světlem a radiofrekvencí
v oblasti max. 15 × 15 cm.

Intenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné a kůži lze celkově zpevnit a omladit.

Díky intenzivnímu pulznímu světlu se jednou provždy zbavíte nevzhledných žilek bez bolesti a s trvalým výsledkem. Náš přístroj, který hojně používají lékaři využívá systému absorbce krevním pigmentem hemoglobinem (červený pig.), kdy dojde k zahřátí v místě rozšířených žilek, jejich průměr se zužuje a ošetřené žilky se během deseti dnů vstřebávají. Ošetření je prováděno odborným personálem. Vhodná pro ženy i muže. Výsledky ošetření se dostavují již do 10 dnů po 1. ošetření, na další ošetření je možné se dostavit za 14-30 dnů.

Žilky

Zmírnění následků akné a fotorejuvenace pokožky

Léčba akné a fotorejuvenace pokožky intenzivním pulzním světlem v oblasti max. 20 × 20 cm.

V průběhu ošetření dochází k vychytání světelné energie v podkoží a následně k aktivaci kožních buněk vedoucí k rychlejší regeneraci pokožky, úpravě produkce kožního mazu a přímému působení na původce akné Propionibacterium akné, kdy se výrazně omezí její reprodukce ve folikulech. Pleť se vyhladí a zjemní se i jizvy po akné.

Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin) a díky vzniklé tepelné energii dojde ke zničení těchto cílových chromoforů bez porušení okolní tkáně. Aplikací IPL je možné stimulovat kolagen a tím urychlit vyzrávání jizvy a její zmenšení. Cíl léčby je úprava rohovění, produkce mazu a snížení zánětů. Opět vhodné pro ženy i muže.

Všechna tato ošetření mohou být provedena okamžitě a rychle. Doporučujeme zejména v zimních měsících, ale i v létě při užívání pleťových krémů s vysokým SPF. Délka chloupků před ošetřením by měla být 2–4 mm (2–3 dny po oholení).

Akné

Fotodepigmentace - ošetření pigmentových skvrn

Ošetření pigmentových skvrn (fotodepigmentace) intenzivním pulzním světlem a radiofrekvencí
v oblasti max. 15 × 15 cm.

Toto ošetření je založeno na bázi absorbování světelného toku kůží (fotochemickou reakcí), při styku s kožním barvivem se přeměňuje na tepelnou energii. Tímto dochází k zahřátí a odstranění nadměrného pigmentu a následnému vypuzení z těla.

Iintenzivní pulzní světlo je selektivním způsobem pohlcováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Tímto lze odstraňovat nežádoucí pigmentové skvrny.

Na začátku ošetření je místo zbaveno chloupků, make-upu a dalších nečistot. Před začátkem ošetření se na přístroji značky BTL nastaví přímo program na fotodepigmentaci a na pokožku se nanese tenká vrstvička čirého, transparentního gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži.

Účinky, které se dostavují po ošetření: pigmentové skvrny ztmavnou, případně se zbarví do šedo-hněda, na okrajích je možný výskyt drobného zarudnutí, stejně tak lze pozorovat vytvoření hnědého povlaku. Asi po 3 dnech jsou z kůže vypuzeny pigmentované kožní buňky. V mnoha případech je dobrého výsledku dosaženo již 2. zákrokem. V zásadě lze další 3. ošetření provést v odstupu asi 14 dnů. Vždy podle indikace je pro odstranění pigmentových skvrn a žilek nutné provést tři ošetření, mezi nimiž by vždy měla být pauza v délce 2-4 týdnů.

V podstatě mohou být ošetřeny všechny ženy a muži, je však třeba dbát na to, aby na ošetřovaném místě byly více méně odstraněny chloupky, které na něm rostou.

Pigmentové skvrny

Kontraindikace

Těhotenství, šestinedělí, onemocnění oční sítnice, tvorba keloidů v anamnéze, otevřená rána v ošetřované oblasti, herpes, akutní zánětlivá ložiska, výskyt fotoepilepsie nebo světlem vyvolaných záchvatů, vážné choroby kůže a podkožního vaziva (doporučujeme konzultaci s dermatologem), rakovina kůže v anamnéze, při probíhající léčbě těmito léky: Antibiotika – masti i tabletky v průběhu do 1 měsíce.

Krásná pleť 

Estetické centrum To Well

Je zaměřeno zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízí nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Naleznete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni.

Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

Estetické centrum To Well Estetické centrum To Well Estetické centrum To Well

Estetické centrum To Well Brno Logo
Bratislavská 2
Brno, 602 00
E-mail: brno@towell.cz 
www.towell.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 999 Kč

Ukončeno dne 06.06.2019 17×

1
3× fotokoagulace - ošetření rozšířených žilek (cévní léze)
83 % | 5 997 Kč| 14 zákazníků
Koupit za 999 Kč
2
3× zmírnění následků akné a fotorejuvenace pokožky
87 % | 7 497 Kč| 3 zákazníků
Koupit za 999 Kč
3
3× fotodepigmentace - ošetření pigmentových skvrn
86 % | 6 997 Kč| 0 zákazníků
Koupit za 999 Kč