Balíček nejmodernějších hubnoucích procedur: 5× lymfodrenáž + 5× lipolaser, kavitace nebo kryolipolýza

1 199 Kč 11 240 Kč

Ukončeno dne 13.03.2018 15×

Vynikající
4.4

U tohoto provozovatele nakoupilojiž více než 13175 zákazníků.

Super, je potřeba ale chodit víckrát na tuto proceduru, problémové parkování Soňa 05. 12. 2018

Diskuze (1)

Varianty voucheru (3)

1
5× lipolaser na 20 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
1 199 Kč 11 240 Kč
2
5× kryolipolýza na 50 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
1 299 Kč 11 240 Kč
3
5× kavitace na 20 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
1 249 Kč 3 244 Kč

Platnost voucheru

Do 30. 6. 2018

Podmínky slevy

 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Nutno se předem objednat prostřednictvím online rezervace nebo na e-mailu: brno@towell.cz
 • Tel. rezervace není možná
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • S sebou si přineste legíny nebo pohodlné tepláky (možnost dokoupení na recepci jednorázových kalhot za 50 Kč)

Kde uplatnit vouchery

Estetické centrum To Well
Bratislavská 2
612 00 Brno
E-mail: brno@towell.cz
http://www.towell.czOtevírací doba:
Po–Pá 10:00–19:00 dle objednávek

Důležité informace

 • Balíček nejmodernějších hubnoucích procedur v Brně
 • 5× lymfodrenáž na 50 minut + 5× lipolaser na 20 minut či 5× kryolipolýza na 50 minut nebo 5× kavitace na 20 minut
 • 1 ošetření = 1 partie

Získejte své vysněné křivky rychle a bez bolesti

Štíhlá slečna

Lipolaser - laserová liposukce

Revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového duálního laseru. Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji, který obsahuje velké hlavice vždy po osmi laserových diodách a 2 malé hlavice vždy se třemi laserovými diodami. Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle.

Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednou. Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. Přístroj byl vyvinut ve Spojených státech v roce 2001 a od roku 2008 se běžně využívá k bezbolestné liposukci.

První výsledky můžete pozorovat již po prvních ošetřeních. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že ne každý organismus si s redukcí tukových buněk dokáže takto rychle poradit. Rychlost redukce závisí především i na rychlosti metabolismu a lymfatického systému. Proto úbytky můžete pozorovat až 30 dní po odchození minimálního doporučeného počtu ošetření. Čím více se redukci budete snažit podpořit, tím dříve se výsledků dočkáte.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 2. stupně, v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, nedoporučujeme při menstruaci

Lipolaser - laserová liposukce

Přístrojová lymfodrenáž

Tato procedura patří mezi nejúčinnější a nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu!

Lymfodrenáž se doporučuje:

 • Při problémech s celulitidou
 • Při problémech s nadváhou
 • Při pocitu unavených nohou
 • Při otocích nohou
 • Jako prevence křečových žil a rozšířených žilek
 • Při bolestech zad
 • Na tzv. pivní břicho

Je prováděna na přístrojích BTL-6000 Lymphastim 12 Topline nebo BTL-6000 Lymphastim 12 Easy.

Jak lymfodrenáž probíhá?

Lymfodrenáž se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po drenáži se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné po proceduře hodně pít. Výsledek po lymfodrenáži je okamžitý! Již po první proceduře v délce 50 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2× týdně.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.

Přístrojová lymfodrenáž

Kryolipolýza

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření (Apoptózu). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození. Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Kontraindikace: akutní neuropatie, akutní plicní edém, akutní trauma měkkých tkání, akutní tromboflebitida, akutní žilní onemocnění, cévní mozková příhoda, epilepsie, erysipel, horečnaté stavy, choroby jater, infekční onemocnění, maligní hypertenze, nejasné břišní potíže, nekompenzované kardiovaskulární onemocnění, otoky způsobené ledvinovým nebo srdečním onemocněním, osteosyntéza nebo kloubní náhrady v léčené oblasti, špatná funkce ledvin a štítné žlázy, zhoubné onemocnění.

Kryolipolýza

Kavitace - Ultrazvuková liposukce

Kavitace je neinvazivní bezbolestná liposukce - metoda pro odstraňování tukových polštářků v problémových partiích, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Už po 20 minutách kavitace jedné partie jsou prokazatelné výsledky. V rámci jednoho sezení je možné kavitaci aplikovat na více partií těla.

Okamžitě, po jedné kavitační aplikaci, je dosahováno viditelné redukce obvodu (v pase, bocích, stehnech, hýždích, pažích) kolem 2-6 cm. Při 3-6 návštěvách může být úbytek 9-12 centimetrů. Eliminuje celulitidu a vypíná kůži. Četnost se opakuje dle individuálních problémů a dispozic klienta, záleží pouze na míře vaší spokojenosti. Kavitaci lze opakovat na jedné partii těla po 2-14 dnech, na jiné partii hned v den ošetření nebo další dny.

Při aplikaci kavitace působí ultrazvuk na tukové buňky a napomáhá jejich vyprazdňování. Obsah buněk - glycerol a mastné kyseliny - se uvolní do mezibuněčných prostor, odkud jsou lymfatickými cestami přeneseny do jater, kde jsou zpracovány a následně odplaveny močí z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována. Kůže není po aplikaci nijak negativně zasažena. Klienti shledávají pokožku hladší a jemnější. Kavitace je též vhodná na řešení problému s celulitidou a neforemnými tukovými kapsami.

Hubený pas

Co je důležité dodržet?

Několik dní před kavitací doporučujeme zvýšit pitný režim (minimálně 2 - 3 litry denně), dodržovat nízkotučnou dietu s omezeným příjmem tuku a soli a pokud možno se vyvarovat kávě a alkoholu.

Samotná neinvazivní liposukce se provádí pohybem a mírným tlakem ultrazvukové hlavice po pokožce. Ošetření pomocí kavitace trvá 20-25 minut. Při kavitaci uslyšíte slabé pískání v uších, které ultrazvuk vydává. Po tomto ošetření je vhodné napojit alespoň 50 minut lymfodrenáž, která pomáhá odstranit uvolněný obsah tukových buněk.

Po ošetření je vhodné dodržovat pitný režim (minimálně 2 – 3 litry denně), nízkotučnou dietu se sníženým příjmem soli a také doporučujeme mezi kavitacemi zvýšit pohybovou aktivitu.

Kavitaci mohou podstoupit ženy a muži ve věku 18 – 75 let a je vhodná pro redukci tukových polštářků a celulitidy, tvarování postavy.

Kontraindikace: menstruace (v den kavitace), těhotenství, kojení, onemocnění jater a ledvin, oběhového systému, poruchy krvetvorby, chudokrevnost, špatná tvorba červených krvinek, zvýšená krvácivost, tromboflebitida či jiné onemocnění krve, vývojová onemocnění, kovové implantáty v těle, kardiostimulátor, srdeční onemocnění zvýšená teplota, horečka, záněty

Zadeček 

The One Wellness Club

Zaměření je zde zejména na osobní přístup a pro své klienty vybírá profesionály, věnující se oblasti zdravého životního stylu. Nabízíme nejlepší produkty v jednotlivých oborech. Naleznete nás v samém centru Prahy, kde jsme upravili historické prostory secesního domu, doplnili je o moderní vybavení a služby na nejvyšší profesionální úrovni. Naší snahou je spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet. Pomůžeme vám uskutečnit sny v příjemném a inspirujícím prostředí.

The One Wellness Club
The One Wellness Club The One Wellness Club

Estetické centrum To WellSoubor 2017-04-04 11:43:57
Bratislavská 2
Brno, 612 00
E-mail: brno@towell.cz
http://www.towell.cz

Dozvěděli jste se všechno, co jste potřebovali?
Jak se vám líbí celkové zpracování této akce?
špatné
dobré
výborné
Jsou v akci všechny informace, které potřebujete?
Co Vám v naší nabídce chybí?
Na vaše otázky odpovíme do 2 pracovních dnů
od 1 199 Kč

Ukončeno dne 13.03.2018 15×

1
5× lipolaser na 20 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
89 % | 11 240 Kč| 9 zákazníků
Koupit za 1 199 Kč
2
5× kryolipolýza na 50 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
88 % | 11 240 Kč| 3 zákazníků
Koupit za 1 299 Kč
3
5× kavitace na 20 minut + 5× lymfodrenáž na 50 minut
61 % | 3 244 Kč| 3 zákazníků
Koupit za 1 249 Kč