Přidejte se k 550 000 našich spokojených zákazníků!

Registrujte se na HyperSlevy.cz
a získejte řadu výhod

Proč se registrovat?

50 Kč na první nákup nad 150 Kč

Kredity na další nákupy pro věrné zákazníky

Denně pořádná dávka čerstvých slev

Newslettery na míru podle vašich přání

Informace o exkluzivních akcích

Hyperslevy.cz

Jak už jsme pomohli

Znovuzrození

V roce 2015 jsme se zúčastnili 14. Benefičního koncertu – Znovuzrození, kde jsme Kapce naděje předali finanční dar - shlédněte galakoncert online i předání daru na 31. minutě na http://play.iprima.cz/koncerty/galakoncert-kapky-nadeje

Pomáháme s Kapkou naděje Všeobecné fakultní nemocnici v Praze

V červenci 2015 jsme předali Klinice dětského a dorostového lékařství ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze hodnotný dar společně s NF Kapkou naděje a to postýlky Buddy M v hodnotě 29 980 Kč, kojenecké váhy SECA, pulzní oxymetry Nonin 2500A s příslušenstvím v částce 85 499 Kč a v neposlední řadě též ultrazvukové zvlhčovače v ceně 18 858 Kč. Toto vybavení bylo rozděleno mezi oddělení pro kojence a batolata.

HyperSlevy pomáhají nemocným dětem v Nymburce

Společnost HyperMedia, a. s. společně s Nadačním fondem Kapka naděje mají za cíl finančně podporovat léčbu vážně nemocných dětí. V rámci této spolupráce společnost HyperMedia, a.s., prostřednictvím svého slevového portálu HyperSlevy.cz významně přispěla k zakoupení resuscitační sady Neopuff pro Novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Přístroj v hodnotě 75 000 Kč slouží k resuscitaci novorozenců se zdravotními potížemi.

Čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie

V roce 2014 jsme zakoupili čtyři čističky vzduchu pro Kliniku dětské hematologie a onkologie ve FN Motol. V předvánočním čase je společně s Vendulou Svobodovou, zakladatelkou a prezidentkou nadace Kapka Naděje, předal za společnost HyperMedia, a.s. výkonný ředitel Petr Beneš s personalistka Barbora Ortová.

HyperSlevy partnerem nadačního fondu Kapka Naděje

Nadační fond Kapka naděje a HyperSlevy.cz uzavřely dlouhodobé partnerství a společně realizují kampaň „HyperSlevy.cz pro děti“. Nadační fond Kapka Naděje byl zřízen za účelem shromažďování finančních prostředků určených zejména k zajištění léčebných, školních, kulturních a sociálních potřeb nemocných dětí, a to především těch postižených nádorovým onemocněním.

I díky vám jsme vybrali již 1 025 050 Kč pro Nadační fond Kapka naděje. Děkujeme!

Certifikát Kapky naděje

Nadační fond kapky naděje

Revoluční 1200/16
110 00 Praha 1

Tel.: +420 222 312 335
Mobil: +420 721 342 785
E-mail: info@kapkanadeje.cz

www.kapkanadeje.cz
www.facebook.com/kapkanadeje

Cestování

Zboží

Gastro

Wellness

TOP 20